Dünyanın En Başarılı Kuaförleri, En İyi Kuaförler Neredeler?

Dünyanın En Başarılı Kuaförleri, En İyi Kuaförler Neredeler?

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Dünyanın En Başarılı Kuaförleri, En İyi Kuaförler Neredeler? BANGKOK The Lounge Kuaför Salonu, theloungehairsalon.com; 66-2-665-6020-1 Taylandlı bir süpermodel ve iki stilist tarafından kurulan bu samimi salon, hem bayan hem de erkek modacıların beğenisine sunulmuştur.

Dünyanın En Başarılı Kuaförleri, En İyi Kuaförler Neredeler
Dünyanın En Başarılı Kuaförleri, En İyi Kuaförler Neredeler, Dünyanın En İyi Kuaförleri, Başarılı Kuaförler, En Pahalı Kuaförler, Saçlarımı Hangi Kuaföre Bırakmalıyım, Saçlarıma Bakımı Nasıl Yapmalıyım, Kuaförümü Nerede Bulabilirim, Saçlarıma Nasıl Bakmalıyım, Kuaförler Saçı Ne Kadara Yaparlar

BARSELONA 5 ° 1a Salón de Belleza, quintoprimera.com; 34-93-412-5162 Gizli bir mücevher olan bu çatı katı salonu, kentin en şık moda editörlerini, büyük sanat dünyası birliği ile birlikte müşteriler olarak sayar.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

BEIJING Tony Studio

tonystudio.com.cn; 86-10-5869-4697 Sahibi Tony Li, ünlüler ve moda halkı için hızlı arama yapıyor. 12 salon ile Li ev adı haline geliyor.

DUBAI mariadowling

 mariadowling.com; 971-4-345-4225 Mükemmeliyetçi Dowling ile randevu almak kolay değildir. Acolytes ayrıca meslektaşı Rebecca’yı, kesim ve renk konusunda profesyonel bir firma olarak tavsiye eder.

LONDRA Josh Wood Atelier

 joshwoodcolour.com; 44-203-393-0977 Ünlü bir ünlü saç renkçisi olan Wood, kentin en çok rağbet gören güzellik yeteneğine sahip bazı salonlara küratörlüğünü yaptı.

MEKSİKA ŞEHRİ Silvia Galván Image Studio

 silviagalvan.com; 52-55-4737-0133 Yoğun salon sadece mükemmel kesim ve renk için değil aynı zamanda yerleşik uzman Hugo Álvarez ile kaş tasarımı için de ünlü.

MILAN Bölgesi Numero Sei 

39-02-36-56-62-57 Stilist Alessandro Lisi, sektördeki en iyilere yardımcı oldu. O şimdi mahkemeyi seçici bir müşteri çeken gizli bir alanda tutuyor.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

MONTREAL Salon Pure

 pure-montreal.com; 1-514-871-4004 Şehirdeki en moda kadınlar Pure’a dönüşüyor. Şehir merkezindeki şık ve şehir merkezindeki sinirli görünümlerin komşu sandalyelerde görülmesi olağandışı değil.

MOSKOVA Aldo Coppola

aldocoppola.ru; 7-495-783-7373 Coppola’nın salonları, bir saat içinde “hepsi bir arada” mani, pedi, yüz bakımı için oraya giden VIP ve güzellik editörleri için ilk tercihtir.

MUNICH Barnet Kavramı

 barnetconcept.de; 49-89-64-20-80-60 Modeller, her zaman trend olan Barnet Concept’in isteğe bağlı saç stilisti olan defile favori Dirk Walther’e akın ediyor.

PARIS David Mallett

David- mallett.com; 33-1-40-20-00-23 En iyi moda fotoğrafçıları ve stilistleri ile popüler olan Mallett, kusursuz bir dokunuşa sahip, titizlikle şık bir Fransız kadın saçı yaratıyor.

PRAG HAYATI Libor Sula

liborsula.cz; 420-2-24-81-75-75 Üç düzine titizlikle eğitilmiş stilistleri olan bu lüks salonun, tüm Avrupa’dan uçan sadık müşterileri var.

Ülkemizde kadınlar depresyona girdiklerinde ya da hayatlarında bir değişiklik yapmak istediklerinde ilk gittikleri yer kuafördür. Ya saçlarını kestirirler, ya renklerini değiştirirler, ne bilim değişik şekiller yaptırırlar. Ülkemizde çok yüksek ücret vererek yaptırabileceğiniz kuaförler mevcut, bu listemizde sadece saç kesimi baz alınarak yapılmış, dünyanın en pahalı 10 kuaförünü listeliyoruz.

Oribe 400$

Küba doğumlu kuaför, ilk salonunu New York’da  Plaza Hotel’de açmıştır. İş hayatına Garren isimli efsane olarak anılan bir kuaförün yanında asistan olarak başlamıştır. Jennifer Lopez’in kuaförü olan Oribe 400 $’a saç kesimi yapmaktadır.

Serge Normant 500$

Fransız kuaför Serge Normant, Sarah Jessica Parker ve Ellen Barkin gibi ünlü isimlerin saçlarını kesmektedir. Bu isimden saç kestirmek istiyorsanız, New York ya da Los Angeles’da bulunan salonlarına gitmeniz gerekmektedir.

Chris McMillan 600$

Friends dizisinde oynadığından beri, Jennifer Aniston‘un kuaförü olan, Chris McMillian, ortalamanın üzerinde bir fiyata saç kesmektedir. Gerçi 600 dolar Jennifer Aniston için belki fazla para gibi durmayabilir ama normal bir müşteri için oldukça fazla.

Sally Hershberger 600$

Manhattan gibi lüks bir yerde salonu bulunan Sally Hersberger, Meg Ryan’ın o ikon olan kısa saçlı halini tasarladıktan sonra müşteri sayısı oldukça artmıştır. Şu anda Tom Cruise ve Hillary Clinton gibi ünlü isimler saçlarını Hersberger’e emanet etmektedir.

Frederic Fekkai 750$

90’lı yıllarda 300$ gibi afaki bir fiyata saç kesmeye başlayan Frederic Fekkai, o zamanlarda oldukça fazla tepki almıştır. Ancak fiyatında hiç bir indirime gitmeyen ve aksine gün geçtikçe fiyatını artıran Fekkai, 22 dolara satılan şampuan markasıyla oldukça büyük bir servet kazanmıştır. Meryl StreepUma ThurmanCharlize TheronSigourney WeaverSalma Hayek ve Scarlett Johansson gibi ünlü isimlerin saçlarını tasarlamaktadır.

Orlando Pita 800$

Genellikle Hollywood filmlerinde ve moda haftalarında çalışan ve prestij isteyenlerin gitmek isteyeceği bir kuafördür. Julianne Moore, Julia Roberts ve Gwyneth Paltrow gibi ünlü isimler saçlarını tasarlatmak için Orlando Pita’ya gitmektedirler.

Dünyanın En Başarılı Kuaförleri, En İyi Kuaförler Neredeler, Dünyanın En İyi Kuaförleri, Başarılı Kuaförler, En Pahalı Kuaförler, Saçlarımı Hangi Kuaföre Bırakmalıyım, Saçlarıma Bakımı Nasıl Yapmalıyım, Kuaförümü Nerede Bulabilirim, Saçlarıma Nasıl Bakmalıyım, Kuaförler Saçı Ne Kadara Yaparlar

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu