İbrahim Büyükak’tan Demet-Oğuzhan düğününden kareler

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 26 Ağustos olarak belirledikleri nikah tarihlerini olumsuz hava şartları nedeniyle 28 Ağustos’a ertelemişti. İkili …

Yayınlama: 05.09.2022
A+
A-
Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 26 Ağustos olarak belirledikleri nikah tarihlerini olumsuz hava şartları nedeniyle 28 Ağustos’a ertelemişti. İkili, iki günlük gecikmeyle Sarıyer’de bir otelde nikâh masasına oturmuştu. Çiftin nikah şahitliğini Acun Ilıcalı ve Faruk Turgut üstlenirken; ikili, ilk danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ şarkısı ile yapmıştı.

“HALI KAYDIRMAZ MI O?”

Törende üç farklı gelinlik giyen Özdemir’in ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Özdemir’in gelinliğini halı kaydırmaza benzetmişti. Ünlü ismin, birinci gelinliğine; “Halının altına serdiğim kaydırmaz örtüye benziyor ama mutlu olsunlar”, “Rahmetli babaannemin tel dolabı vardi gelinliğe bakınca o aklıma geldi niyeyse”, “Şey değil mi ya bu, halı kaydırmaz?” şeklinde yorumlar yağmıştı.

“OĞUZHAN GELİNDEN UZUN DURAYIM DİYE KAR LASTİKLERİNİ TAKMIŞ!”

  Türk Prodüktör Ünlü İsimle Düet Yaptı

Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları gündem olmuştu. Ünlü ismin kalın tabanlı ayakkabılarına; “Oğuzhan’a bak gelinden uzun durayım diye kar lastiklerini takmış”, “Damadın ayakkabıları Demet’inkinden yüksek maşallah”, “Oğuzhan’ın altına tank mı koymuşlar o topuk ne?”, “Gelinlikten ziyade Oğuzhan’ın ayakkabısı bambaşka” gibi yorumlar gelmişti.

861 BİN TL’LİK DÜĞÜN HEDİYESİ

Düğüne çiftin ailelerinin yanı sıra sanat dünyasından birçok önemli isim katılmıştı. Oğuzhan Koç, eşine Türkiye’de tek olan Bvlgari serpenti gerdanlık hediye etmişti. Koç’un düğün hediyesinin detayları da çok geçmeden belli omuştu. Ünlü şarkıcının eşine düğün hediyesi olarak aldığı gerdanlığın 47 bin 500 euro (yaklaşık 861 bin TL) değerinde olduğu ortaya çıkmıştı.

“VE SONSUZA DEK MUTLU YAŞAMIŞLAR!”

Tüm bunların ardından Sarıyer’deki bir otelde düzenlenen tören ile Özdemir’le hayatını birleştiren Koç’tan düğün sonrası ilk paylaşım geldi. Oğuzhan Koç, eşi ile birlikte çekilen fotoğrafını, “Ve sonsuza dek mutlu yaşamışlar!” notuyla sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Ünlü şarkıcı, “Rüya gecemizde yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler!” mesajını da yayınlamıştı. Koç’un gönderisi takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü.

  Mine Tugay Seksi Bikini Pozlar

Yılın düğününden yeni fotoğraflar paylaşan Özdemir, tercih ettiği gelinlik ve eşi Oğuzhan Koç’un ayakkabıları hakkında yapılan eleştirilere göndermede bulundu. Ünlü isim, “Her şey eleştirilir, her şey kötülenir maalesef. Ama gerçek, anlar! Ne eleştiri, ne kötüleme o anları gölgeleyebilir! An biriktirin, an. İyi bakın resme, ne çok an, ne çok sevgi var!” ifadelerini kullandı.

BÜYÜKAK’TAN DÜĞÜN POZLARI

Düğüne birçok ünlü isim katılırken; Koç’un yakın dostu İbrahim Büyükak da geceden kareleri takipçileriyle paylaştı. Eşi ve gelin-damatla pozları dışında eğlendiği anları da yayınlayan ünlü isim, paylaşımına; “Demet-Oğuzhan wedding dump” notunu düştü. Bu karelere kayıtsız kalmayan çiçeği burnunda gelin Demet Özdemir, “Halay” yorumunu yaptı.

sağlık sitesi |-| süprem kumaş |-| nakliyat |-| youtube izlenme al |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| smm panel