Derya Keyf Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Dizileri?

Derya Keyf kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Derya Keyf’ten söz edeceğiz.

Derya Keyf Kimdir
Derya Keyf Kimdir

Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ankara DT’de görev almıştır. Bakhalar, Kel Kantocu, Getto bezeri oyunlarda oynadı. TRT’de Üstün Dikmen ile Küçük Şeyler isimli program ve Erguvan adlı sabah programında Kanal D’de Madalyonun İç Yüzü’nde çalıştı. Şu an Adana DT’de görevli.

Derya Keyf Kimdir?

  • Oyuncu.
MERAK ETMİYOR MUSUN:  Adnan Oktar mağduru babanın çığlığı: Kızlarımı istiyorum

9 Temmuz 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Derya Keyf, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol alan Derya Keyf, ayrıca Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Kel Kantocu, Bakhalar ve Getto gibi oyunlarda da rol almıştır. Başarılı oyuncu Derya Keyf, ayrıca ATV’de yayınlanan Beni Bırakma dizisinde Leman karakterini canlandırmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Derya Keyf, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Derya Keyf hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Akasya Durağı Tolga Öldü mü? | Arda Öziri Öldü mü?

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat

instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al beğeni hilesi takipçi hilesi