Kenan Esenboğa Kimdir? Al Bismillah Kenan Esenboğa

Kenan Esenboğa ile tanışmaya ne dersiniz? Sokak hayvanlarına sevgisi ile bilinen Kenan Esenboğa kimdir? Küçükken satamadığı simitleri sokak hayvanlarına veren Kenan Esenboğa Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile tanınmaya başlamıştır. Daha sonra Kenan Esenboğa TikTok platformunda da kendini göstermiştir. Peki Kenan Esenboğa kaç yaşında? Veyahut Kenan Esenboğa nereli? Hepsi ve daha fazlası için, keyifli okumalar...

Kenan Esenboğa Kimdir? Al Bismillah Kenan Esenboğa

Kenan Esenboğa Al Bismillah diyerek büyük bir iyilik akımının öncüsü olmuştur. Youtube video kanalı ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle sokak hayvanları için yaptığı yardımlar taraflı tarafsız her kesimden büyük bir takdir ile karşılanmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? eğitimi, mesleği, ne iş yapıyor? Kısaca hayatı ve biyografi bilgiler.

Kenan Esenboğa Kimdir? Nereli?

1982 Ağrı doğumlu olup, Sakarya da ikamet etmektedir. Henüz küçük yaşlarda geçim sıkıntısı yaşadıkları memleketinden 6 yaşında gurbet yollarına düşmüş 5 çocuklu bir ailenin çocuğudur. Doğudan büyük şehire taşındıklarında okumak ve çalışmaktan başka çareleri kalmamıştır. Bu sebeple, ailesini geçindirmeye çalışmak ve kardeşlerinin eğitimine katkı sağlamak amacı ile sokaklarda kahvehanelerde simit satmaya başlamıştır.

İlk ve orta öğremini burada tamamladıktan sonra Sakarya İmam Hatip Lisesinden mezun olup, daha sonra Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde halen eğitimine devam etmektedir. Satamadığı simit ve poğaçalarını sokak hayvanlarına dağıtan Kenan Esenboğa, kulanıcısı olduğu youtube kanalı ve tiktok uygulamasıyla hayvanlara yemek verirken kullanmiş olduğu albismillah sözü ile çektiği videolarla Türkiyenin en büyük akımları arasına girerek herkesin beğenisini ve takdirini kazanmıştır.

Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinden yüzbinlerce insan bu akıma dahil olup birbirlerine birşeyler uzatarak albismillah diyerek bu akıma dahil olmaktadırlar. Sosyal medyadan kazandığı tüm gelirini sokak hayvanlarının bakımına harcayan Kenan Esenboğa bir çok sivil toplum kuruluşu tarafından merhamet elçisi olarak dillendirilmektedir. Katıldığı bir çok televizyon programı ve ulusal basındaki haberleri ile adından sıkça söz ettirmektedir.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır

Kenan Esenboğa’yı daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan Kenan Esenboğa’ya önce kısaca bir göz atalım.

Sizin için bir haber seçtik: Serdar Yabancı Değilim Kimdir

  • Yaşı: 39
  • Burcu: İkizler
  • Doğum tarihi: 17 Haziran 1982
  • Nereli: Ağrı
  • Boyu: 1.83
  • Kilosu: 80

Eğer ki başlıklarımız sizde Kenan Esenboğa hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden Kenan Esenboğa hakkındaki harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Kenan Esenboğa İnstagram adresi

Kenan Esenboğa Twitter adresi

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Billur Saatçi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Kenan Esenboğa kaç yaşında?

Kenan Esenboğa’nın yaşı 39’dur.

Kenan Esenboğa burcu

Kenan Esenboğa’nın burcu İkizler’dir.

Kenan Esenboğa doğum tarihi 

Kenan Esenboğa’nın doğum tarihi 17 Haziran 1982’dir.

Kenan Esenboğa aslen nerelidir?

Kenan Esenboğa’nın aslen Ağrılı olduğu bilinmektedir.

Kenan Esenboğa nerede oturuyor?

Kenan Esenboğa Sakarya da oturmaktadır.

Kenan Esenboğa boyu

Kenan Esenboğa’nın boyu 1.83’dür.

Kenan Esenboğa kilosu

Kenan Esenboğa’nın kilosu 80’dir.

Kenan Esenboğa eğitimi

Kenan Esenboğa Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okumaktadır.

Kenan Esenboğa telefon numarası

Kenan Esenboğa telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Ascelinadeniz kimdir? Twitch yayıncısı Ascelinadeniz...

Kenan Esenboğa ne kadar kazanıyor?

Kenan Esenboğa ne kadar kazandığını takipçileri ile paylaşmamıştır

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat

instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al beğeni hilesi takipçi hilesi