Burcunuza Göre Hangi Tanrı/Tanrıçasınız? Burç Tanrıları Hangileri?

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Burcunuza Göre Hangi Tanrı/Tanrıçasınız? Burç Tanrıları Hangileri? Burçlara göre hangi tanrı ve tanrıça olduğunuzu öğrendik. Burçlar ve yorumları neye göre yorumlanıyor sizin için araştırdık. Gökyüzünde kaç tanrıça olduğunu anlatacağız. Hangi tanrı/tanrıçasınız?

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Koç – Apollon

Müziğin Tanrısıdır. Asla yalan söylemez, gerçeklerin Tanrısıdır. Son derece de zekidir. Eğer koç burcu iseniz sizin için Apollon’un kopyası diyebiliriz! Çünkü koç burçları en zeki ve dürüst burçlardan biridir.

Boğa – Nemesis

Eğer siz bir boğa insanıysanız size en uygun Tanrıça Nemesistir! İntikam Tanrıçası olan nemesis kötüleri cezalandıran ve kinci bir Tanrıçadır. Yunan mitolojisinin en dikkat çeken Tanrıçalarından biri olan nemesis gibi siz boğalar da kaderin vücut bulmuş halisiniz.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

İkizler – Athena

Tanrıçalar arasından en zeki olandır. Hepimizin de bildiği gibi ikizler burçlarının zekasına söylenecek laf yoktur. Athena zekanın, stratejinin, ilham ve barışın Tanrıçasıdır. İşte bu yüzden sizde mitolojinin Zeka Tanrıçası olan Athena ile ikiz kardeş gibisiniz!

Yengeç – Flora

Flora çiçek ve bitkilerin Tanrıçasıdır. Aynı zaman da Tanrı ve Tanrıçalar arasında en iyi kalpli olanlardandır. Yengeç burcu ise saf, duygusal ve yardım severdir.

Aslan – Ares

Aslan burçları için tam bir Ares diyebiliriz!

Sevgilisi Afrodit ile olan çılgın kaçamakları ile ve Athena ile olan mücadeleriyle ünlü olan Ares son derece sert, güçlü, cesur ve erkeksidir. Mitoloji de ne kadar sevilmese de benim en sevdiğim Tanrılardan biridir.

Başak – Artemis

Vahşi doğa, okçuluk ve ay Tanrıçasıdır. Tanrıçalar içinde en dişi olandır. Artemis;Kızlık, kadınlık ve analığı temsil eder. Ares’in en iyi dostlarındandır. Eğer başak burcuysanız sizin Tanrıçanız Artemis’dir.

Terazi – Eros

Terazilerin bir Eros olmasının en büyük nedeni Terazi burcunun gezegeninin Venüs olmasıdır. Terazi burcu Aşk Tanrıçası diye bilinen Venüs tarafından yönetilir. Terazi burçları aşk ve sevginin insanıdır.

Akrep – Hestia

Olimpos’ta yanan her ateş ve dünyada yanan her ocak onun kutsal mekanı sayılır. Akrep burcunun ateşli havasını taşıyan Hestia aile Tanrıçasıdır.

Bu haber sizin için özeldir   Haftalık burç yorumları – 16-22 Kasım

Yay – Dionysos

Eğlence ve şarap Tanrısıdır. Medeniyet destekçisi ve barış aşığıdır.

Oğlak – Hera

Hera; İnatçı, düzenli ve kudretli bir Tanrıçadır. Bilgeliğin sembolüdür. Aynı oğlak burcunun ruhunu temsil eder.

Kova – Afrodit

Ares’e olan aşkı ile bilinen Afrodit, Güzellik Ve Aşk Tanrıçası’dır. Afrodit, Hephaistos ile zorla evlendirilmesine rağmen Ares’e olan aşkından vaz geçmemiştir. Mitolojinin en çok konuşulan aşk hikayelerinden de biridir Ares ve Afrodit’in aşkı. Afrodit, güzelliği, çekiciliği ve aşkı temsil eder. Afrodit bizlere bir kova burcu kadının büyüsünü andırıyor.

Balık – Poseidon

Denizlerin Tanrısıdır. Poseidon tüm denizlere hükmeder. Ne kadar sert ve acımasız görünse de Poseidon sandığınız kadar kötü bir Tanrı değildir. Zeus’dan sonra Tanrılar arasında en güçlü olandır. Aynı balık burçları gibi mücadeleci bir kişiliğe sahiptir.

Burcunuza Göre Hangi Tanrı/Tanrıçasınız, Burç Tanrıları Hangileri, burçlar ve yorumları, burçlara göre hangi tanrıçayı temsil ediyorsunuz, denizlerin tanrısı hangisidir, balık burcunun tanrısı hangisidir, terazi burcunun tanrıçası hangisidir, aslan burcunun tanrısı hangisidir, poseidon hangi burcun tanrısıdır, bilgeliğin tanırı hangisidir, afrodit hangi burcun tanrıçasıdır, burçların temsil ettikleri yaşamlar, gökyüzünde kaç tane tanrı tanrıça var

Burçların İyi ve Kötü Huyları Nelerdir? Hangi Burçlar Kötü Huylara Sahip

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu