Borcu Olanlara Büyük Fırsat! Ziraat Bankasından Müjdeli Gelişme

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Borcu Olanlara Büyük Fırsat! Ziraat Bankasından Müjdeli Gelişme. Son dakika: Ziraat Bankası, borcu olan müşterileri için önemli bir adım attı. Buna göre, takipteki borcu 1 milyon TL’yi geçmeyenlere yeni ödeme imkanı sağlanacak.

KREDİ PAKETLERİNE İLAVE OLARAK ÖDEME İMKANI

Ziraat Bankası, pandemi döneminde uygun koşullarla hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için uygulamaya aldığı kredi paketlerine ilave olarak şimdi de takipte borcu bulunan müşterilerine yeni bir ödeme imkanı sağlıyor.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

KREDİ ÖDEME KOLAYLIĞI SUNULUYOR

Bu imkan ile takip hesaplarında borcu bulunan kurumsal, tarımsal ve bireysel müşterilerinin, vadesinde ve/veya ödenmesi gereken tarihte ödeyemeyerek 31.12.2020 tarihi itibarıyla takip hesaplarına intikal etmiş kredilerine ödeme kolaylığı sunuluyor.

TEK SEFERDE ÖDEME ŞARTI

Temerrüt faizi dahil takip borcu 1 milyon TL’yi geçmemek üzere; bireysel, tarımsal ve kurumsal müşteriler için takibe intikal bakiyesi, aşağıda belirlenmiş tutarlar içerisinde kalan müşteriler, takipteki borçlarını tek seferde ödemek kaydıyla bu imkandan yararlanabileceklerdir.

FAİZLER SİLİNECEK

Bu imkandan yararlanmak isteyen müşterilerden, borçlarının takibe intikal ettiği tarihten sonraki dönem için temerrüt veya başka ad altında herhangi bir faiz tahsil edilmeyecektir. Diğer bir ifade ile Ziraat Bankası müşterileri, takip hesaplarına aktarıldığı tarihteki bakiyelerini tek seferde ödedikleri takdirde, takip tarihinden borcun kapandığı tarihe kadar işlemiş olan faizi ödemek durumunda kalmayacaklardır.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

UYGULAMA 30 HAZİRAN‘DA SONA ERECEK

Uygulama, 8 Mart 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Takip hesaplarına intikal bakiyesine ilişkin sınırlar; bireysel kredi müşterileri için 100 bin TL, tarımsal kredi müşterileri için 500 bin TL ve diğer kurumsal kredi müşterileri için ise 500 bin TL olarak belirlendi.

Borcu Olanlara Büyük Fırsat, Ziraat Bankasından Müjdeli Gelişme, Borcu olan vatandaşlara müjdeli haber, ziraat bankası borcu ödeme fırsatları sunuyor, faiz ödeme imkanları, ziraat bankası takip tarihinden borcun kapandığı tarihe kadar faiz ödeme durumu zorlamayacak, müşterilerin borcunu ödeme fırsatı ziraat bankası

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu