Öğrenciler için yeni fırsat BITEXEN! ⋆ Bitcoin gibi hızla değer kazanan para

Öğrenciler için yeni fırsat BITEXEN!

SAHİBİNDEN.COM İLANA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Fiyatı günden güne arttıran BİTEXEN öğrenciler için iyi bir fırsat! Yükleme yaptıktan sonra fiyatı artan bitexen bir çok öğrenciye faydası olacak bir internet sitesi.

Bitexen ana sayfası para kazanmak

EXEN,Bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılıyor. Kullanıcılar,bitexen üzerinde hesap oluşturup başka kullanıcılara da tavsiyelerde bulunarak EXEN Coin kazanırlar.EXEN Coin geri alımları, kullanıcılarda kalan son EXEN Coin geri alınana kadar 3’er aylık periyotlarla devam edebiliyor.Kazancı arttırmak için yarışmalar ve kampanyalarda düzenleniyor. Coin geri alımlar ile kullanılar belirledikleri satış fiyatları üzerinden yapıyor.Kripto para borsası Öğrenciler için maddi açıdan fırsat olmuştur. Bitexen’e yapılan 100 Tl kayıt ile işlemlerinizi doğrulattıktan sonra siteye 1 Tl yüklemeniz yeterli oluyor.Bitexen yüklenilen bu fiyatı katlayarak şu an ki yapılan hesap ile 100 Tl yatırdıktan sonra ki fiyat 110 Tl oluyor. Öncelikle bilgi ve belgelerin onaylanması için 24 saat kadar beklemeli ve bilmeyenlere Dolar veya Euro olarak kripto parası olarak geri dönüyor.Yani Bitexen alım-satım ile farklı para birimleri ile alınıp satılabilir durumdadır.

BİTEXEN Nasıl Çalışır ?

1.Adım: Bitexen verdiğimiz linkten e-posta yolu ile kayıt oluyorsunuz.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

2.Adım: Hesabınızdan e-posta ve telefonunuzu doğrulayın.

3.Adım: Kimlik doğrulaması Bitexen de en önemli etkenlerden biri.Fake hesap açarak bitexenden yararlanamazsınız.Kimlik ve adres doğrulaması yapın, Her seferinde e-postadan işlem izni doğrulanması gerekiyor.

4.Adım:Onaylanan hesabınıza 5 Exen geliyor gelen exenleri satış bölümünden satıyorsunuz.

5.Adım: Kayıt işlemleri bittikten sonra Bitexen’e önce Tl yüklüyorsunuz.Hesaba parayı yatır kısmından İban ve işlem açıklamalarını kopyalayıp Bitexen’e 1 Tl yollayın.Bu Bitexen’in kurallarından biri.Sitede oluşan yoğunluktan dolayı işlemler 3 dakika ile 24 saat arasında gerçekleştiriliyor.

Bitexen Nasıl Dağıtılır ? (Öğrenciler için bitexen)

Bitexen kullanıcılara exen coin dağıtımlarını 5 aşama şeklinde gerçekleştiriyor.Yapılan her bir aşama, bir önce ki aşamadaki Exen Coin’lerin dağıtılmış olması ile başlamaktadır.Her bir aşamada dağıtımı yapılan toplam Exen fiyatları sabit kalırken,her bir kullanıcı ve tavsiye edilen kullanıcıya göre verilen Exen Coin miktarı artmaktadır. Her yeni kullanıcıya 100 Exen tavsiye edilen kullanıcı sayısına göre de 100 exen verilmektedir.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bitexen Nasıl Geri Alınır ? (Öğrenciler için bitexen)

3 Aylık dağıtımın sonucunda kripto para gelirinden %50 bitexen alım-satımlar ile kullanıcıların geri alımları gerçekleştirilir.Ne kadar alım yapılacağı ve geri alım tarihleri kullanıcılara önceden duyurulur.Bitexen fiyatı kullanıcıların belirledikleri fiyatlardan alım ve satımlar ile gerçekleştirilir.

BİTEXEN link adresi: TIKLA

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Başa dön tuşu