2022 En İyi WordPress Temaları

Yayınlama: 28.01.2022
Düzenleme: 27.04.2023 14:44
22
A+
A-

2022 En iyi WordPress temaları, sitelerin görselliği, işlevselliği ve SEO uyumluluğu konusunda büyük önem taşır. En yaygın içerik yönetim sistemlerinden biri olan WordPress, temalar ve eklentilerle zenginleştirilerek daha fonksiyonel bir hâle getirilir.

Eğer siz de ilk kez bir WordPress sitesine sahip olduysanız hangi temayı kullanacağınız hususunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Sektörünüze, sitenizin konseptine göre tercih edebileceğiniz binlerce tema bulabilirsiniz.

2022 En İyi WordPress Temaları
2022 En İyi WordPress Temaları

En İyi WordPress Temaları 2022

Ücretli veya ücretsiz WordPress temaları, sitenizin daha kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmasını sağlar. Ziyaretçilerinizi güzel bir şekilde karşılamak ve daha ilk bakışta iyi bir izlenim uyandırmak istiyorsanız, temanızı iyi seçmelisiniz.

2022 en iyi WordPress temaları listesi blog sitelerinden e-ticaret projelerine kadar geniş bir yelpazeye yönelik tema çeşitliliği sunar. Onların arasında öne çıkan en popüler temalardan bazıları şöyledir:

1.   Flatsome Teması

Online satış ve hız odaklı bir tema olan Flatsome, kolay kurulum imkânıyla avantaj sağlar.

Özel bir product page builder yani ürün sayfası oluşturucu ile birlikte gelir. Bu sayede, her ürününüz için farklı sayfa formatları kullanabilirsiniz.

Öte yandan bu temanın geniş kapsamlı bir kütüphanesi de mevcuttur. Butonlar, galeriler, Instagram gönderileri, videolar ve çok daha fazlasını kolayca eklemenize izin verir. Özellikle freelancer, küçük işletme ve girişimci web siteleri için gayet uygundur.

Flatsome teması satın almak için tıklayın

2.    Ultra

Esnek ve güçlü yapısıyla tercih sebebi olan bu tema, Themify imzasını taşır. Widget’lar, menüler, ayarlar tek bir tıkla içe aktarılabilir. Böylelikle zamandan kazanırsınız ve yeni projenize hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

  Kalıcı Eyeliner

3.    Hestia

Blog, dergi ve iş siteleri için geliştirilen Hestia, en iyi WordPress temaları listesinin üst sıralarında yer alır. WooCommerce altyapısıyla uyumludur. Online mağazanızı oluştururken bu temadan yararlanabilirsiniz.Hestia teması en çok tercih edilen temalardandır.

4.   Sparkling

WordPress WooCommerce temaları içinde ön plana çıkan Sparkling, responsive ve SEO uyumlu bir temadır. Egitim, fitness, saglık, web tasarımı, seyahat gibi sektörlerdeki bireysel veya kurumsal web sitelerinde kullanılabilir.

5.    Neve

Bu tema, -deyim yerindeyse- tam bir hız canavarıdır. Pingdom, Gtmetrix ve Googlenin PageSpeed Insights hız testlerinden 100 puan almıştır. Sayfalarınızın yüklenme süresini yarım saniyeye kadar kısaltabilecek olan bu tema dağınıklıktan uzaktır, karmaşık öğeler içermez.

Google AMP ile uyumlu çalışan Neve, footer ve header bölümlerini pratik bir şekilde, sürükle-bırak yöntemiyle kişiselleştirme olanağı tanır.

6.    WoodMart Teması

En iyi WooCommerce temaları arasında isminden söz ettiren WoodMart; gelişmiş filtreleme, otomatik tamamlama özellikli arama çubuğu gibi pek çok özellik içerir. Ajax işlevi sayesinde, sayfalar –yenilemeye gerek kalmaksızın- anlık olarak güncellenebilir.

Onlarca demosu bulunan ve popüler eklentilerle sorunsuz çalışan bu tema, e-ticaret sitenize değer katmaya aday!

7.    Porto

Bu tema da yine AJAX araması, zengin kütüphane, sürükle-bırak fonksiyonu gibi pek çok ayrıcalığa sahiptir. SEO dostu yapısıyla e-ticaret sitelerini bir adım öne çıkaran Porto; Orbit Fox, BuddyPress, bbPress ve benzeri sayısız eklentiyle uyumludur.

WordPress WooCommerce Temaları Avantajları

En iyi WordPress temaları yelpazesinde WooCommerce büyük bir yer tutar. WooCommerce, WordPress tabanlı sitelerde kullanılan en önemli e-ticaret eklentilerinden biridir. Kodlama alanında hiç bilginiz olmasa bile, WooCommerce ile rahatlıkla bir e-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz.

  Oyuncu Koltuklarının Çalışma Koltuklarından Farkı Nedir?

WooCommerce temaları da bu eklentiyle uyum sağlayan tüm temalardır. Bunlardan sizin için en doğru olana karar vererek internet sitenizi daha estetik bir görünüme kavuşturabilir ve yenilikçi özelliklerle donatabilirsiniz.

Ürün ve hizmet satış süreçlerinizi efektif bir biçimde yönetebilir, müşterilerinizle iletişiminizi canlı tutarsınız.

WordPress WooCommerce temaları SEO’ya uygun olduğu için sitenizin daha fazla trafik almasına yardım eder. Arama motorlarında görünür olmanızı kolaylaştırır, ziyaretçi sayınızın organik olarak yükselmesine katkıda bulunur.

Öte yandan bu temalar mobil uyumludur, farklı cihaz ve ekran boyutlarına duyarlıdır. Böylece potansiyel müşterileriniz size her an, her yerden kolaylıkla ulaşabilir.

WordPress Tema Satın Al Wp Mağaza

Kullanacağınız temanın sitenize zarar vermemesi için güvenilir bir platformdan alışveriş yapmanız gerekir. Lisanssız olan, illegal yöntemlerle lisanslı hâle getirilen, içerisine zararlı kodlar yerleştirilmiş temalar sitenizi bozarak sizi maddi-manevi zarara uğratabilir.

İşte WP Mağaza, en iyi WooCommerce temaları başta olmak üzere pek çok kategoride yüzlerce tema seçeneğiyle hizmetinizdedir.

WP Mağaza kimdir? Sorusuna kısaca, ‘ekonomik fiyatlı ve zengin içerikli bir tema arşivi’ diye cevap verebiliriz. Burada sitenizin formatı ve faaliyet gösterdiğiniz sektör doğrultusunda sizin için en uygun temayı bulabilirsiniz.

Üst düzey kaliteyi bütçe dostu fiyatla bir araya getiren WP Mağaza, ayrıca satış sonrası müşteri desteği de sunar.

Bundan dolayı, herhangi bir sorunla karşılaşsanız bile en kısa zamanda çözüm bulmanız mümkündür.

sağlık sitesi |-| süprem kumaş |-| nakliyat |-| youtube izlenme al |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| Film Önerileri vozol likit