Youtube Abone, izlenme Kasma Hilesi

YouTube abone, izlenme ve beğeni kasma. Youtube 1000 Abone 4000 saat izlenme kasma uygulaması. Para kazanma aktif hale gelecek.

Yayınlama: 03.03.2022
A+
A-

YouTube abone, izlenme ve beğeni kasma, Rara kazanmanızıda sağlayan tamamen ücretsiz bir servistir. Tamamen gerçek kullancılardan oluşan sistemimizde. Youtube abone, izlenme kas. Abone Kasma, Youtube 1000 Abone Kas, ücretsiz ve Youtube Abone Hilesi değildir. Yardımlaşma 4000 saat ve kolayca abone arttır. Eğer YouTube abone kasma ve izlenme uygulamaları kullandıysanız bunu sürekli olarak yapmak risk barındırmaktadır. Algoritmanın fark etmesi halinde para kazanma aktif olmayabilir.

Youtube Abone Kasma

Youtube’de izlenme ve abone sayınızı yükseltmek isteyenler google arama motoruna sürekli bu “youtube abone kasma uygulaması” yazıyor. Ancak bunun doğru olmadığının altını çizmek gerek. Çünkü youtubenin algoritması sizin bunu yaptığını algılarsa para kazanmanız akrif olmamakla beraber kanalınız spam olarak algılanacağından ip adresinize kadar engel yiyebilirsiniz.

YouTube kanalına abone olursak ne olur?

“Abone ol” düğmesini, tüm YouTube videolarının altında veya kanal sayfalarında görebilirsiniz. Bir kanala abone olduğunuzda, bu kanalın yayınladığı tüm yeni videolar Abonelikler özet akışınızda gösterilir. Abone olduğunuz bir kanal yeni içerik yayınladığında bildirim almaya da başlayabilirsiniz.

YouTube kanalına abone olmak ücretli mi?

YOUTUBE KANALI AÇMA ÜCRETLİ Mİ? Eğlence ve vakit geçirmenizi sağlayan YouTube de herhangi bir kanal açma ücreti bulunmaz. Ücretsiz bir şekilde Gmail hesabı oluşturarak Youtube’da oturum açabilirsiniz. YouTube sahibi olan Google sizden hiçbir ücret istememektedir.