Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Vatandaş talebiyle Pendik Belediyesi kurmuştu! İBB apansız gelip kaldırdı…

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


VATANDAŞTAN İBB’YE REAKSİYON

 

 

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Duruma reaksiyon gösteren vatandaşlar, “Pendik Belediyesi kuruyor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi vatandaş hizmet almasın diye kaldırıyor” dedi.

Pendik Belediyesi tarafından yapılan tuvalet İBB yetkilileri tarafından ana arterde olduğu münasebeti ile kaldırdı. Sabah saatlerinde seyyar tuvaletin bulunduğu noktaya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta grupları tuvaleti kaldırmaya başladı. Durumu gören Pendik Belediyesi zabıta takımlar ile İBB grupları ortasında gerginlik yaşandı. Tüm müdahalelere karşın İBB grupları tuvaleti kaldırdı. 

 

 

Duruma reaksiyon gösteren Arslan Uludoğan, “1993 den beri burada oturmaktayım. Bir vatandaş olarak işe giderken iş dönüşü burada tuvaletlerin esnafları, kahvelere gidiyorduk tuvalet muhtaçlığımızı gidermek için. Pendik Belediye Liderimiz burada bir tuvalet kurdu.  Dün akşam yapmış olduğu tuvaleti Büyükşehir belediyesi bugün itibariyle kaldırmış bulunmaktadır. Vatandaş hizmet almasın diye kaldırıyor” dedi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Batuhan Akyılmaz, “Pendik Belediyesi’nin kurmuş olduğu tuvaleti İstanbul Büyükşehir Belediyesi kaldırıyor. Burada esnaflar olarak badire yaşıyor millet tuvalet olmadığı için. Pendik Belediyesi kuruyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi kaldırıyor. Sebebi belirli değil yani neden kaldırdığı da aşikâr değil” biçiminde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.