Uşak'ta bir esnaf ekonomik sorunlar nedeniyle yaşamına son verdi

Uşak’ta bir esnaf ekonomik sorunlar nedeniyle yaşamına son verdi

Reşat Keskin haberi

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Uşak’ta CHP’nin esnaf ziyaretleri sürerken, Reşat Keskin isimli bir esnafın ekonomik sorunları nedeniyle hayatına son verdiği öğrenildi.

Uşak'ta bir esnaf ekonomik sorunlar nedeniyle yaşamına son verdi Resat Keskin
Uşak’ta bir esnaf ekonomik sorunlar nedeniyle yaşamına son verdi Resat Keskin

Uşak’ta aralarında CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Uşak Milletvekili Özkan Yalım ile 26 milletvekilinin de bulunduğu heyet Uşak’ta esnafla bir araya geldiği sırada Reşat Keskin isimli bir anahtarcı, ekonomik sorunlar nedeniyle yaşamına son verdi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

“VATANDAŞIMIZIN NE KADAR ÇARESİZ KALDIĞINI ACI BİR ŞEKİLDE GÖRDÜK”

Olayın duyulmasının ardından olay yerine giden CHP heyetinden Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Genel başkanımızın talimatıyla bugün Uşak merkez ve ilçelerinde gerçekleştirdiğimiz başta Genel Başkan Yardımcımız Ali Öztunç, 26 milletvekili arkadaşım ve 3 PM üyemizle çalışmalarımızı sürdürürken maalesef çok üzücü bir haber aldık. Reşat Keskin adlı bir esnafımız (anahtarcı), dükkânının önünden geçtiğimiz vatandaşımız yaklaşık oradan ayrıldıktan 1 saat sonra, maalesef ekonomik sıkıntılar sebebiyle kendini asarak intihar etmiş. Tüm milletvekili arkadaşlarımızla birlikte bu acı olaya şahit olduk hemen olay yerine gittik gerekli bilgileri alarak yakınlarına baş sağlığı diledik. İçinde bulunduğumuz durumun aslında ne kadar ciddi olduğunu vatandaşımızı nasıl çaresiz bıraktığını bir kez daha acı bir şekilde gördük. Reşat kardeşime Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum” dedi.

Uşak intihar, uşak haber, uşak haberleri, uşak reşat, uşak esnaf, Reşat Keskin, uşak Reşat Keskin, uşak ekonomik, uşak ekonomi Reşat Keskin, uşak ekonomi

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu