Türkiye İhracatçılar Meclisi Tanıtım Videosudan: ‘Türkiye Gitgide Güçleniyor, İvedilikle Türkiye İktisadına Müdahale Edip Yok Etmeliyiz’

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) İhracatın Şampiyonları Ödül Merasimi ve TİM 26. Olağan Genel Heyeti için bir tanıtım görüntüsü hazırladı. 61 ihracatçı birliği, 13 genel sekreterlik ile 85 bine yakın ihracatçının tek çatı kuruluşu olan TİM'in 5 dakikalık tanıtım görüntüsünde, 'Türkiye gitgide güçleniyor, hemen Türkiye iktisadına müdahale edip yok etmeliyiz' sözleri yer aldı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Beş dakikalık görüntüde ekonomik bilgilerin yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daha evvel tekraren konuşmalarında yer verdiği 'kur silahı' sözleri ve farklı konuşmaları yer aldı.

Görüntünün en dikkat çeken kısmı ise başındaki kısımlar oldu.

Doların 7 lirayı aştığı 13 Ağustos 2018 tarihine atıfla Londra'nın imgeleriyle başlayan Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) tanıtım sinemasında “Türkiye memleketler arası alanda gitgide daha da güçleniyor. Hemen Türkiye iktisadına müdahale edip yok etmeliyiz” sözlerine yer verilmesi dikkat çekti.

Kaynak: Sputnik

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

İşte o tanıtım görüntüsü:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.