Sergen Yalçın: Artık maça hükmediyoruz

Sergen Yalçın: Artık maça hükmediyoruz

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


Rakibin birinci yarı yaptığı katı defansı aşmakta zorlandıklarını belirten Sergen Yalçın, ikinci yarıda ne yapmaları gerektiğini daha düzgün konuştuklarını belirtti ve “Devre ortasında oyuncularla daha net konuştum. Ne yapmamız gerektiğini daha âlâ biçimde belirledik. Çok çabuk öne çıkan oyuncularımız da var. Bu yüzden ikinci yarı istediğimiz üzere geçti diyebilirim. İstediğimiz vakit tempo artırdık, istediğimizde de düşürdük. Artık maça hükmediyoruz.” halinde konuştu.

 

 

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Sergen Yalçın’ın maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamaları şu halde:

“Şu an ligin en çok gol atanı biziz lakin çok golde yiyoruz. Öteki taraf bizi çok memnun etmiyor. Gol yemeden kazanmak hoştu o yüzden… Başlangıcı oyunun çok zordu. Katı savunma yaptı rakip… Devre ortasında oyuncularla daha net konuştum. Ne yapmamız gerektiğini daha uygun biçimde belirledik. Çok çabuk öne çıkan oyuncularımız da var. Bu yüzden ikinci yarı istediğimiz üzere geçti diyebilirim. İstediğimiz vakit tempo artırdık, istediğimizde de düşürdük. Artık maça hükmediyoruz.”

 

 

“Vida enteresan bir gol attı. Büsbütün kendi hüneri. Bu stil özellikleri var. Dünya Kupası finali oynamış, kaliteli bir oyuncu. Tartışılacak bir oyuncu değil. Esasen tartışılması gereken oyuncu değil performanstır. Performans fikir her vakit tartışılırsın. Oyuncu için de, benim için de bu bu türlü. Pandemi sürecinde her şey, herkes için çok güç.”

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu