Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Mesut Özil’in yerine Yusuf Yazıcı!

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Lille forması ile bu dönem 11 gol atıp 3 sefer de asist yapan Yusuf Yazıcı, Londra grubu Arsenal’in radarına takıldı. Fransa Ligi’nde devam eden yayıncı krizinin de tesiri ile kulüplerin kimi isimleri göndereceği argümanı sonrasında Arsenal, Yusuf Yazıcı’ya yöneldi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Daily Mail gazetesi, 16.5 milyon Euro karşılığında Trabzonspor ‘dan Lille’e gelen yıldız oyuncunun kıymetinin çok üzerinde bir performans sergilediği ve dönem sonunda Premier Lig takımının nabız yoklayacağını tez etti. Bilindiği üzere Arsenal, yüksek maaşı nedeniyle Mesut Özil’le yollarını ayırmak istiyor.

Lille kulübü el değiştirdi

Mali problemler nedeniyle devre ortasında yıldız oyuncularını satışa çıkaracağı sav edilen Lille, el değiştirdi. Türk futbolcular Yusuf Yazıcı, Zeki Çelik, Burak Yılmaz ve Mustafa Kapı’yı takımında barındıran Lille’in sahibi Lüksemburglu iş insanı Gerard Lopez, Merlyn Partners şirketi bünyesindeki Callisto Sporting’e zaman konusunda anlaştı. Satışın gerçekleşmesiyle lider Gerard Lopez ve sportif yönetici Luis Campos’un vazifelerine son verildi. Kulübün başkanlığına, daha evvel PSG sportif yöneticiliği ve Rennes’in başkanlığını yapan Olivier Letang getirildi.

KAYNAK: FANATİK

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.