Meltem Miraloğlu Kocası Tarafından Sokağa Atıldı! Haber Alınamıyor

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

“Hayat Devam Ediyor” dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük zengin bir Amerikalı Patrick ile evlenmiş, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Vatandaşlık ve para için bu evliliği yaptığı konuşulan Meltem Miraloğlu, haftalarca adından söz ettirmişti. Bir süredir sessizliğe gömülen Meltem Miraloğlu’yla ilgili yeni bir son dakika haberi gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Meltem Miraloğlu, eşi tarafından evden atıldı ve bir süredir kendisinden haber alınamıyor.

Meltem Miraloğlu Kocası Tarafından Sokağa Atıldı! Haber Alınamıyor. Kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick isimli bir adamla evlendikten sonra Amerika’ya yerleşen oyuncu Meltem Miraloğlu, kocası tarafından evden atıldı. Arkadaşları genç oyuncudan uzun süreden beri haber alamadıklarını söyledi.

Hayat Devam Ediyor dizisi ile bir anda şöhreti parlayan Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick isimli bir adamla evlenmiş ardından Amerika’ya yerleşmişti.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

NEREDE OLDUĞU BİLİNMİYOR

Evlilik haberi ile olay yaratan genç oyuncu, bu kez kocası ile yaşadığı sorunlarla gündem oldu. Edinilen bilgiye göre 34 yaşındaki Miraloğlu, kocası tarafından evden atıldı. Soğuk kış günlerinde sokağa düşen genç oyuncunun arkadaşları, kendisinden haber alınamadığını ve merak içinde olduklarını söyledi.

İŞ TEKLİFİ GELMEDİ

Miraloğlu, “Kendine neden böyle bir kötülüğü yaptın?” diye soran takipçisine, “Türkiye’de yıllardır iş gelmediği için Amerika’ya geldim. Sevgi ve saygılarımla” demişti.

“AKIL SAĞLIĞIMI KORUMAK TEK DİLEĞİM” DEMİŞTİ

Teklif gelmediği için ABD’ye yerleşen Meltem Miraloğlu, şaşırtan bir paylaşımda bulunmuştu. Miraloğlu, “Kendimi bulmak için çıktığım bu yolda ,kendimi kaybetmemek ve bunca zulme karşı akıl sağlığımı korumak tek dileğim. (Allah biz gençleri ,büyüklerimizin zülmünden ve de tecavüzünden korusun ) Miraloğlu” demişti.

‘EVDEN KOVDU’ İDDİASI

Önceki gün Miraloğlu hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Oyuncunun, Green Card (Yeşil Kart) almak için Patrick ile evlendiği ve bunu öğrenen eşinin de Miraloğlu’nu evden attığı öne sürüldü.

Miraloğlu’nun ABD’de sokakta kaldığı ve zor günler geçirdiği konuşuluyor.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

GREEN CARD HAKKINDA

Yeşil Kart, veya resmİ ismiyle Daimi İkametgah Kartı, Birleşik Devletler Göçmenlik ve Vatandaşlık Yasası uyarınca, Birleşik Devletler’de kalıcı ikamet ve çalışma hakkını sağlayan ve bu hakkın verildiğine delil olması için verilen bir belgedir.

Meltem Miraloğlu Kocası Tarafından Sokağa Atıldı, Haber Alınamıyor, Hayat Devam Ediyor Oyuncusu, İş Teklifi Gelmeyen Oyuncu, Yeşil Kart Almak İçin Evlendiği İddiası, Kayıp Olan Oyuncu, Meltem Miraloğlu’nun Kocası Patrick Amerika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.