Mazo Baba Kimdir? Mazo Baba Nerelidir? Mazlum Baba

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Mazlum Baba kimdir? Mazo Baba Kimdir Mazo Baba Nerelidir? Mazlum baba Hikmet Ulucan yani Hiko Baba’nın abisidir. Yaşı hakkında internette net bilgiler olmamasına rağmen bazı videolarda Hiko Baba’nın 30 veya 35’li yaşlarda olabileceği ifade ediliyor.

Mazlum Baba kimdir? Mazo Baba Kimdir Mazo Baba Nerelidir?
Mazlum Baba kimdir? Mazo Baba Kimdir Mazo Baba Nerelidir?

Mazlum (Mazo) Baba Kimdir?

Bir diğer deyişle Diyarbakır’ın Mazo’su… Mazlum baba Diyarbakır’da yaşamaktadır. Hiko Babayla kardeş olarak bilinen, asıl adı mazlum ulucan olan ve nörolojik hastalıklarla mücadele eden genç. (Mazlum Reis kimdir) (Mazlum abi kimdir) (Mazo abi kimdir)

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Hiko Baba Bıçaklandı | Diyarbakır’da yaşayan engelli hiko baba bıçaklandı

Mazlum Babanın hastalığı nedir?

Mikrosefali bebeğin baş çevresinin büyük ya da olması gerekenden küçük olması sonucu ortaya çıkan bir nörolojik hastalıktır. Anne karnında yeterli büyümeyi sağlayamayan bebeklerin doğum sonrası kontrollerde fark edilmesiyle ortaya çıkmaktadır.

MİKROSEFALİ HASTALIĞI NEDİR?

Mikrosefali bebeğin baş çevresinin büyük ya da olması gerekenden küçük olması sonucu ortaya çıkan bir nörolojik hastalıktır. Anne karnında yeterli büyümeyi sağlayamayan bebeklerin doğum sonrası kontrollerde fark edilmesiyle ortaya çıkmaktadır. hiko baba hastalığı nedir

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

“Mazo abimiz ise Diyarbakır’da yaşayan, yerel halkın sevip bağrına bastığı renkli, hafif kırık bi abimiz.”

EKŞİ SÖZLÜK: 15.11.2020 02:41 masterful booter Kendisine yapılan işkenceler halkımızın ne kadar merhametsiz yetiştiğinin açık bir göstergesidir. hayvan, engelli, kadın, hasta, güçsüz karşımıza ne çıkarsa her türlü zalimliğe maruz kalıyor maalesef.

Hiko Baba yani Hikmet Ulucan Maske Takmadığı İçin Ceza Yedi

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu