Ininal Kart Nedir, Ininal Kart Nereden Alınır, Nasıl Kullanılır?

Ininal Kart Nedir… Herhangi bir bankaya bağlı olmadan internet üzerinden alışveriş ve taksitli alışveriş yapılmasını sağlayan ve öğrencilerin gözdesi olan İninal Kart nedir, nasıl alınır sorularını bu rehberimizde yanıtlıyoruz. İninal Karta dair merak ettiğiniz her şeyin ve tüm sorularınızın yanıtlarını burada bulabilirsiniz. Ininal Kart Nereden Alınır?

İninal Kart Nedir, Nereden Alınır, Nasıl Kullanılır?
İninal Kart Nedir, Nereden Alınır, Nasıl Kullanılır?

Çevrimiçi alışveriş ve fiziksel POS makineleri de dahil her yerde geçerli olan, kullanıma hazır bir kart olan İninal Kart, birçok öğrencinin imdat butonu niteliğinde. Ebeveynlerinden kredi kartını alamayan ancak Steam’den oyun almak isteyen, CS:GO’da AWP skini almak isteyen, veya çok istediği bir bilgisayar ekipmanını internet üzerinden sipariş etmek isteyen bir genç hemen biriktirdiği harçlıklarıyla İninal Kartına sığınır.

Peki bu İninal kart nedir? Nasıl kullanılır? Nereden alınır? İninal karta nasıl para yüklenir? Ne kadar bu İninal kart? Özellikle öğrencilerin gözdesi olan ve internet üzerinden taksitsiz veya taksitli alışveriş yapmaya yarayan İninal karta dair bütün sorularınızı teker teker yanıtlıyoruz.

instatakipci instagram takipçi satın al

İninal kart nedir, ne işe yarar?

İninal kart özellikle öğrenciler için oldukça önemli bir kredi kartı. İninal kart sayesinde kişiler herhangi bir şekilde gerçek kredi kartı olmadan ve bir bankaya bağlı olmadan internetten alışveriş yapmalarını sağlıyor. Bu sayede öğrenciler ebeveynlerinin bankalara bağlı kredi kartlarına ihtiyaç duymadan oyun içi alışveriş yapabiliyor veya internet üzerinden oyun satın alabiliyor. İninal kart ne işe yarar

İninal Kart nereden alınır?

İninal kart başta D&R ve Migros olmak üzere çeşitli market zincirlerinden ve partner teknoloji mağazalarından satın alınabiliyor. Kartı market zincirinden ilk satın aldığınızda 30 TL ödüyorsunuz ve 25 TL’si kart içine yükleniyor, 5 TL de kart ücreti ödüyorsunuz. Eğer gidip satın almak zor geliyorsa n11, Hepsiburada ve diğer anlaşmalı çevrimiçi alışveriş sitelerinden İninal kartınızı evinize sipariş edebilirsiniz.

İninal karta nasıl para yüklenir?

İninal karta para yükleme işlemi oldukça basit. İsterseniz İninal kartın mobil uygulaması üzerinden (iOS, Android) başka bir kredi kartı kullanarak para transferi gerçekleştirebilir, partner market zincirlerinden nakit para ile kasada yükleme yapabilir veya ING ve PTT ATM’lerinden kartınızı takıp yüklemek istediğiniz miktarı yükleyebilirsiniz.

İninal kartın diğer banka kartlarından ne farkı var?

İninal kartın normal kredi kartlarından en büyük farkı borçlanma diye bir olayın olmaması. İninal kartın mantığı ‘içine yüklediğin kadar harcayabilirsin’dir. Bu da birçok öğrencinin işine yarıyor zira biriktirdiği harçlıkları belirtilen para yükleme noktalarından İninal kartlarına yükleyip istedikleri gibi oyun alışverişi yapabiliyorlar.

Oyun severler İninal kartın hangi avantajlarına sahip olabilir?

İninal kartın avantajları;

  • Harca Kazan” mantığı altında İninal Kart sahipleri, anlaşmalı partner şirketlerden indirimli alışveriş yapabilir.
  • Oyun içi eşya satın alımları kolayca gerçekleştirilebilir.
  • İnternet üzerinden normal alışveriş ve oyun içi satın alımlar için tek kart yeterli.
  • İnternet alışverişinde kimlik ve hesap bilgileriniz gizli kalır.
  • Fiziksel POS makineleri de dahil olmak üzere birçok satın alımda kullanılabilir.
  • Yüklediğin kadar harca mantığı olduğu için borçlanma gibi bir durum yaşanmaz.
  • Her ay İninal ve anlaşmalı markaların sağladığı kampanyalardan ve indirimlerden faydalanılabilir.

İninal kartın avantajları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat | - | NEDEN HABER