İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri

Yayınlama: 28.11.2021
Düzenleme: 27.04.2023 14:38
7
A+
A-

Yaşam alanlarının dekorasyonunda çeşitli eşyalar kullanılsa da olmazsa olmazların başında mobilyalar yer alıyor. Çok uzun yıllardır farklı materyallerden çağın ihtiyaçlarına göre tasarlanıp imal edilen mobilyalar sayesinde evler, işyerleri ve diğer bütün yaşam alanları istendiği gibi dekore ediliyor.

İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri
İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri

Ülkemizde mobilya dendiğinde bazı yerler merkez teşkil ediyor ve bunların başında Bursa’nın İnegöl ilçesi yer alıyor. Cumhuriyetin ilk yıllarında ufak tezgahlarda başlayan mobilya imalatı ilçede çok hızlı bir değişim yaşamış ve teknolojinin olanaklarıyla birlikte bir süre sonra büyük fabrikalar kurulmuştur. Bugün ilçede iki yüzden fazla imalathane yer almakta, bunlarda otuz binden fazla kişi istihdam edilmekte ve dünyanın yüz altmıştan fazla ülkesine İnegöl mobilyaları ihraç edilmektedir.

İnternet mağazacılığının artması İnegöl mobilyalarına ulaşımı daha da kolaylaştırmış ve bu noktada İnegöl Store en çok tercih edilenlerden birisi olmuştur. Yarım asra yakındır ilçede mobilya sektörünün içinde bulunan girişimcilerce 2015 yılında kurulmuş olan İnegöl Store İnegöl mobilyaları tüm Türkiye’ye ve dünyaya ulaştırma gayesiyle yola çıkmıştır. İlçede imalat yapan hemen bütün mobilyacıların ürünlerini sayfalarına taşımakta, internete erişebildiğiniz her yerden ürünleri inceleme ve sipariş verebilme olanağı sağlamaktadır.

İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri
İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri

Mobilya sektöründe her yılın belli trendleri olmakta, bunlar diğerlerine kıyasla öne çıkarak daha fazla tercih edilmektedir. Bu açıdan İnegöl Store 2022 mobilya modelleri ile dikkat çekiyor ve her zevke uygun, her bütçeye hitap eden alternatiflerle fark yaratıyor. Mağazada 2022 yılının trend koltuk takımı modellerini, yatak odası takımlarını, köşe koltuk takımlarını, TV ünitelerini, sandalyeleri, aksesuarları, genç odası takımlarını, bebek odası takımlarını, yemek odası takımlarını ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

  Arkiz Teknik Kimya A.Ş. Basın Açıklaması

Dilerseniz düğün paketleri ile yeni kuracağınız yuvanızda ihtiyaç duyacağınız bütün mobilyalara birbirleriyle uyumlu şekilde sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin renginde, materyalinde, tasarımlarında istediğiniz değişimleri yaptırabilir, ek parçalar ilave ettirip takımlardan istemediklerinizi çıkartabilirsiniz.

Yemek Odaları

İnegöl Store 2022 mobilya modellerinin her birisi birbirinden özel. Fakat bu noktada yemek odalarından ayrıca bahsetmekte fayda var. Çünkü yemek odaları işlevselliğin, estetiğin ve kalitenin bir arada bulunması gereken mobilyalardır. Sayfa bu açıdan çok geniş bir yelpaze sunuyor ve başlıca şu modellerde yüzlerce ürünü beğeniye açıyor:

  • Klasik yemek odaları: Her zaman en çok tercih edilenler arasında yer alan klasik yemek odaları konforu ve şıklığı bir arada sunuyor. Eğer evinizin ya da salonunuzun tarzı klasikse şık bir klasik yemek odasıyla güzel bir bütünlük elde edebilirsiniz. Oymaların, renklerin, desenlerin, işlemelerin göz alıcı zarafetinden yararlanabilirsiniz. Mesela Duru, Best, Palermo yemek odalarını düşünebilirsiniz.
  • Avangart yemek odaları: Eğer yemek odalarınızda standartların dışına çıkmak ve yenilikçi modellere sahip olmak istiyorsanız seçiminizi avangart modellerden yana kullanabilirsiniz. Daha zengin ve şaşalı odalara sahip olabilirsiniz.
  • Country yemek odaları: Doğal malzemelerden modern tasarımlarla elde edilen coutry modeller odalarınıza beyazın asaletini ve ahşabın sıcaklığını taşıyor. Mesela Kamelya Yemek Odası yoğun ilgi görüyor.
  • Modern yemek odaları: Daha sade ve ergonomik seçenekler arıyorsanız modern yemek odaları tam size göre olacaktır.
  Kurtarıcı Kruvaze Elbiseler

Fiyatları Ne Kadar?

İnegöl Store mobilya fiyatları ürünlere göre değişmektedir. Tasarıma, materyale, ürün detaylarına göre yemek odaları dahil tamamının fiyatı değişmektedir. Ürün yelpazesinin genişliği sayesinde 5 bin TL’ye de 20 bin TL’ye de mobilya bulunmaktadır. Önemli olan sizin bütçenizin ne kadar olduğu ve ne tarz mobilyalar aradığınızdır. Bunları netleştirdikten sonra kolaylıkla aradığınızı sayfada bulabilirsiniz.

sağlık sitesi |-| süprem kumaş |-| nakliyat |-| youtube izlenme al |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| Film Önerileri vozol likit