Google Temmuz 2021 Çekirdek Güncellemesi Ne Zaman

Yayınlama: 22.06.2021
809
A+
A-

Tarihsel olarak Google, birkaç ayda bir Google algoritması güncellemesi yayınladı. Son çekirdek güncellemesi olan Aralık 2020 çekirdek güncellemesinden bu yana yaklaşık altı ay geçti. Bundan önce, 4 Mayıs 2020’de gerçekleşen Mayıs 2020 çekirdek güncellemesinden bu yana yedi ay geçti. Bu nedenle, bu güncellemenin kullanıma sunulması önceki güncellemelerden çok daha uzun sürdü, ancak bundan yaklaşık bir ay sonra başka bir güncelleme bekliyoruz. Google Temmuz Çekirdek Güncellemesi Ne Zaman haberimizin devamında. Google haziran çekirdek güncellemesi neler değiştirdi artıları ve eksileri neler?

 Google temmuz çekirdek güncellemesi hangi tarihte olacak?
Google temmuz çekirdek güncellemesi hangi tarihte olacak?

İki temel güncelleme. Google neden bir ay sonra iki farklı temel güncelleme yayınlıyor? Google Haziran 2021 güncellemesi için planladığı bazı iyileştirmelerin bu ay yayınlanmaya tam olarak hazır olmadığını paylaştı. Bu nedenle Google, bugün hazır olan parçalarla ilerlemeye karar verdi ve geri kalanı önümüzdeki ay Temmuz 2021 çekirdek güncellemesinde yayınlanacak. Google, Temmuz 2021 çekirdek güncellemesi yayınlandığında bizi haberdar edecek.

  Steam Bekleyen Bakiye (Sorunu) Ne Zaman Gelir?

“Elbette, herhangi bir temel güncelleme, bazı web siteleri için düşüşler veya kazançlar üreteceği kesin. Google, bu sürümün iki parçalı doğası nedeniyle, Haziran ayında çok küçük bir içerik diliminin Temmuz ayında tersine dönecek değişiklikler görmesi olasıdır” dedi. Yani Google Haziran 2021 güncellemesi ile ilgili etkilerin tamamını Temmuz ayında hissedeceğiz.

Peki Google Temmuz Çekirdek Güncellemesi Ne Zaman Olacak?

Herhangi bir Google algoritma güncellemesinde olduğu gibi, sıralamanız yükselebilir, düşebilir veya sabit kalabilir. Ancak Google Haziran 2021 güncellemesi ile sıralamanızda değişiklikler olursa, Temmuz 2021 çekirdek güncellemesiyle bu etkinin kendini tersine çevirmesi olasıdır. Google, genellikle çoğu sitenin güncellemeleri fark etmeyeceğini, ancak çok sayıda siteyi yöneten SEO’ların Google arama sonuçlarında çok fazla değişiklik göreceğini söyledi. Google’ın Haziran çekirdek güncellemesinin etkileri ayın 5’inden sonra görülmeye başlanmıştı. Google Temmuz çekirdek güncellemesinin 5 Temmuz’dan sonra etkilerinin görülmesi olasıdır.

  Sesli yanıt müşteri temsilcisine kolay bağlanma

Google, arama sıralama algoritmalarını her güncellediğinde, sitenizin arama sonuçlarında daha iyi veya daha kötü sonuçlar elde edebileceği anlamına gelir. Google’ın bu güncellemeleri ne zaman yaptığını bilmek, web sitenizde sizin değiştirdiğiniz bir şey mi yoksa Google’ın sıralama algoritmasıyla değiştirdiği bir şey mi olduğunu anlamak için aslında bir yol oluyor. Google Haziran 2021 güncellemesi ile sıralamanızda değişiklikler olursa, bunu iyi analiz etmeniz gerekiyor.

sağlık sitesi |-| süprem kumaş |-| nakliyat |-| youtube izlenme al |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| Film Önerileri vozol likit