Erdal Özyağcılar’dan Kötü Haber Geldi Sanat Camiası Sallandı

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar koronavirüse yakalandığını duyurdu. Genel sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Özyağcılar, '10 gün sonra beraberiz' dedi.

Erdal Özyağcılar

74 yaşındaki usta oyuncu Erdal Özyağcılar, koronavirüse yakalandı. Hiçbir belirti taşımadığını söyleyen Özyağcılar, haberi sosyal medya hesabından yayınladığı video ile duyurdu:

“Merak etmeyin aşılıyım, şahaneyim. Akşam oyun var diye önlem olarak PCR yaptırdım, hiçbir belirtim yok taş gibiyim… “

Erdal Özyağcılar ayrıca Berna Laçin ve Gözde Çetiner ile başrolünü paylaştığı bu akşam ve önümüzdeki 10 gün içerisinde gerçekleşmesi beklenen ‘Hoş Geldin Boyacı’ isimli tiyatro oyununun gösteriminin ertelendiğini duyurdu.

Seyircilere seslenen Özyağcılar, ‘biletleri iptal etmeyin 10 gün sonra görüşürüz’ dedi.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil paylaştı: Kıymetlim 40 günlük!

Erdal Özyağcılar, corona virüsüne yakalandı. Hiçbir belirti taşımadığını söyleyen 74 yaşındaki usta oyuncu, haberi Instagram hesabından yayınladığı video ile duyurdu:

“Merak etmeyin aşılıyım, şahaneyim. Akşam oyun var diye önlem olarak PCR yaptırdım, hiçbir belirtim yok taş gibiyim… “

Erdal Özyağcılar ayrıca Berna Laçin ve Gözde Çetiner ile başrolünü paylaştığı bu akşam ve önümüzdeki 10 gün içerisinde gerçekleşmesi beklenen ‘Hoş Geldin Boyacı’ isimli tiyatro oyununun gösteriminin ertelendiğini duyurdu.

“10 GÜN SONRA GÖRÜŞÜRÜZ”

Seyircilere seslenen Özyağcılar, “Biletleri iptal etmeyin 10 gün sonra görüşürüz” dedi

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Eşi Kenan Işık’ın son sağlık durumunu anlattı: Gözleriyle konuşuyor

2000’li yılların Türk televizyonuna damgasını vuran ‘Yabancı Damat’ dizisini mutlaka hatırlıyorsunuzdur. Oyuncu kadrosunda Erdal Özyağcılar, Sumru Yavrucuk, Nehir Erdoğan, Özgür Çevik, Natalia Doussopoulos, İlker Aksum, Mübeccel Vardar, Binnur Kaya, Şinasi Yurtsever, Zeki Alasya, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Engin Akyürek, Nilgün Belgün, Seray Gözler, Mazlum Kiper, Ayla Karaca, Yılmaz Gruda, Ozan Uğurlu, Katerina Moutsatsos, Uğur Tekin, Nazlı Tosunoğlu, Yeliz Akkaya, Orhan Aydın, Onur Saylak, Tülin Oral, Ertaş Akçelik, Aslı Altaylar ve Güzin Alkan gibi pek çok ünlü isimin yer aldığı ‘Yabancı Damat’ her bölümüyle reyting rekorları kırıyordu.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Çok Güzel Hareket Bunlar ile tanınan Zeynep Koçak'ın büyük değişimi!

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat

instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al instagram beğeni satın al beğeni hilesi takipçi hilesi