Contractubex Jel Nedir, Faydaları Nelerdir, Nasıl Kullanılır?

Yayınlama: 17.11.2021
201
A+
A-

Contractubex krem nedir, ne için kullanılır, ne işe yarar, fiyat… Bir çoğumuz çeşitli leke problemi ile karşı karşıya kalmışızdır. İşte bu lekeleri geçirmek içinde türlü yöntemlere başvurmuşuzdur. contractubex kullananlar yorumlarını yaptılar. Bugün size contractubex adlı ilacı tüm detayları ile anlatarak kullanıp kullanmamanız hakkında fikir sahibi olmanıza katkı sunacağız.

Contractubex Jel Nedir
Contractubex Jel Nedir

Yazımızı tamamen okuduktan sonra kafanızda her şey net bir şekilde belli olacaktır. Birçoğunuz bir ürün almadan önce detaylı araştırmalar yapıyorsunuz yarar görür müyüm yarar göremez miyim diye. Hem para kaybı hem de zaman kaybı yaşamamak için araştırmalar hayati önem taşımaktadır.  Contractubex jel  ameliyat izi, sivilce lekesi, yara izi, dikiş izleri, doğum sonrası çatlaklar için kullanılmaktadır. Bu sorunlarınız var ise  sizler de detayları öğrenerek bu ürünü kullanmalısınız. Bu contractubex krem ile ilgili diğer detaylar… Momecon Krem Nedir yazımız dikkatinizi çekebilir.

Contractubex Krem Nedir, Ne İşe Yarar?

Sivilce izleri, yanık izleri, dikiş izleri, doğum sonrası çatlaklar, yara izleri, ameliyat izleri ortadan kaldıran jel ya krem olarak tanımlayabiliriz. Buna benzer cilt sorunlarınız var ise bu krem yardımıyla ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer başka yöntemleri kullandıysanız sonuç alamadıysanız bu ürünü deneyin deriz. Birçok çatlak, ameliyat izi, leke gibi sorunları önemli ölçüde hallettiğine şahit olduk diyebiliriz. Sonuçlar kişiden kişiye de değişebilmektedir bunu kesinlikle unutmayın. Ayrıca sivilce sorunundan dolayı oluşan çukurları da tedavi etmektedir. Bu çukurları önemli ölçüde azaltıp cildi düzgünleştiriyor. Üretim yeri  Almanya’dır. ülkemizde ise Assos ilaç kimya sanayi tarafından İstanbul’da üretimi yapılmaktadır. 100,120,150 gramlık kutularda satışa sunulmaktadır, en çok kullanın form şekli de 100 gramlık olanıdır.

Contractubex Kullanımı  Nasıl Olmalıdır?

Kullanım şekli de son derece önemlidir. Temel olarak yara, yanık,çatlaklar ve dikiş izlerine hafif parmak dokunuşları ile masaj yaparak uygulanmalıdır. Bu kremin iyi bir fayda göstermesi içinde günde 2 kere olmak üzere sorun bölgeye sürülmelidir. Sürülürken de hafif bastırılarak yedirilmelidir. Dermatologlar ise günde 4 defa sürülerek her sürülmede ise orada kalmasını ve diğer kat uygulamaların ise sürülmeden kalmasını öneriyorlar. Şayet izler çok önceden kalma ise üzerinden yıllar geçti ise uygulamadan sonra üzerinin gazlı bezle kapatılarak gece boyunca öyle kalmasını tavsiye ediyorlar.

  Yanlışlıkla iki tane Augmentin içtim bir şey olur mu?

Yara ve Dikiş İzlerinde Contractubex Kullanım Şekli

İlk önce şunu özellikle vurgulayalım kesinlikle açık yaralarda kullanmayın. Kullanacaksanız da  yara iyice iyileşsin ondan sonra başlayın. Yara iyileşip dikişler alındıktan sonra 6 ay gibi bir süre günde en az 2 kez yara ve dikiş izinin üzerinde masaj yaprak iyice yedirilerek uygulanmalıdır. 6 ay içinde de çok güzel sonuçlar alacaksınız.

Yanık ve Yanık İzlerinde Contractubex Kullanım Şekli

Yanıklar vücutta çok kötü görünüme sebep olmaktadır. Bunun içinde bu ilacı kullanabilirsiniz. Uzman doktordan fikir ve görüş almanız çok yerinde olacaktır. Bunun haricinde günde 4 kere yanıkların contractubex kullananlar üzerine masaj yaprak uygulayın ve düzenli olarak kullanın. 2-3 ay sonra sonuç alamaya başlayacaksınız. Yanık izlerinde en yaygın kullanılan ilaçların başında geldiğini de söyleyelim.

Sivilce ve Akne İzleri İçin Contractubex Kullanım Şekli

Sivilce ve akneler çok fazla kişinin problemidir. Bu yapılar zamanla oynama, sıkma, koparma gibi birçok sebepten dolayı leke yapmaktadır. Bunlarda doğal olarak kişinin görünümünü çok fazla etkilemektedir. İşte bu noktada yapmanızı gereken sakin olma ve sabırlı olmaktır. Nasıl ki bu izler bir günde oluşmadıysa bir günde de gitmeyecektir. Birazcık gerçekçi olarak günde 4 defa bu izlerin üzerine hafif masaj yaparak bu kremi uygulayın. Uygulamadan önce mutlaka cildinizi temizleyip kurulayın. 1 aydan önce sonuçlar kesinlikle ortaya çıkmaz bunun için 3-4 ay gibi sürelere ihtiyaç vardır, buna hazırlıklı olun.

  Gözde Lens Varken Ağlanır Mı?

Çatlaklarda Contractubex Kullanım Şekli

Genellikle doğum sonrasında ya da aşırı kilo alıp verme durumunda vücutta görülen rahatsız eden yapılara vücut çatlağı denir. Bu vücut çatlakları için bu kremi güvenle kullanabilirsiniz. Uzun bir süre kullanacağınızı aklınızdan çıkarmayın kısa vadede kesinlikle sonuç alamazsınız bunu unutmayın. contractubex kullananlar Çatlak olan bölgelerde günde en az 2 kere masaj yaparak uygulayın, bu şekilde düzenli devam edin. Sonuç almanız 6 ayı bulabilmektedir.

Contractubex Yan Etkileri Nelerdir?

Çok fazla yan etkileri görülmemektedir. Seyrek de olsa aşağıdaki yan etkiler görülmektedir. Bunlar görüldüğünde şaşırmayın, bunları bilin ki hazırlıklı olun.

  • İçeriğindeki maddelere karşı cildinizde hassasiyet oluşabilir.
  • Kaşıntı ve nefes almada zorluk, kurdeşen gibi sonuçlar ortaya çıkabilir.
  • Yüzde boğazda, ağızda ani şişlik görülebilir, bu durumla karşılaşırsanız hemen ilacı kesin ve doktora gidin.
  • Bu jelin sürüldüğü bölgelerde karıncalanma, uyuşma, çok hafif kaşıntılar olabilir. Bunlar iyileşme göstergesidir. Çok fazla  kaşıntı olur, rahatsızlık yaratırsa ilacı kullanmayın.
  • Ciltte hafif kızarıklar oluşturabilir buna karşı hazırlıklı olun. Geceleri kullanın çünkü güneş aşırı derecede rahatsız edip yan etkiler oluşturabilir.

Yukarıda etkiler çok nadir görülmektedir. Bu yan etkiler 10000’de 1 görülen sonuçlardır, bunun için kaygılanmayın. Hatta bu kremi kullanan kişilerin çok büyük kısmı  hiçbir yan etki görülmediklerini söylüyor.

Kimler Bu İlacı Kullanmamalıdır?

  • İçindeki etken maddelere karşı alerjisi olanlar
  • Parabene karşı alerjisi olanlar
  • Hamile ve emziren bayanlar
  • Açık yaraları olanlar
  • Gebelik ihtimali bulunanlar

Contractubex Nereden Alınır, Fiyatı Ne Kadardır?

Contractubex krem fiyat, Bu ürünü eczaneden alabilirsiniz. Kozmetik ürün satan yerlerde kesinlikle bulamazsanız.  Bu ilacı reçeteli olarak yazdırdığınız da devlet sigortası ödemektedir. Reçetesiz alacaksanız da fiyatları şöyledir:

50 gramlık contractubex  krem fiyat 36.64 tldir.

100 gramlık contractubex  krem 64.95 tldir.

125 gramlık contractubex  krem 75.27 tldir.

sağlık sitesi |-| süprem kumaş |-| nakliyat |-| youtube izlenme al |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| Film Önerileri vozol likit