Youtube Abone Satın Alma Sitesi

ABD’de tüm dünyayı şoke eden iddia! ‘Sahte aşılama’ krizi…

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


ABD’nin Teksas eyaletindeki tıp merkezinde sıhhat çalışanlarına uygulanan aşıya ait yayınlanan görüntü büyük reaksiyon çekti. El Paso Üniversitesi Tıp Merkezi, (UMC) 5 sıhhat çalışanına Kovid-19 aşısı yapılma anını görüntü klip haline getirerek, TV’lerde yayınladı.

‘ŞIRINGA PİSTONU AŞAĞIYA YANLIŞSIZ İTİLDİ’ ARGÜMANI

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Görüntüyü izleyen binlerce kişi, Ricardo Martinez isimli sıhhat çalışanına yapılan aşı uygulamasında bir sorun tespit ettiklerini sav ederek, aşı yapılmadan evvel şırınga pistonunun aşağıya gerçek itilmiş olduğunu fark ettiklerini söyledi. Aşılamadan sonraki basına açıklamasında Martinez aşı olduğu için onur duyduğunu söyledi.

İNANDIRICI OLMASI İÇİN İKİNCİ DEFA UYGULANDI

Öte yandan UMC, sıhhat çalışanlarından birinin aşının tamamını almadığını ve kuşkuları ortadan kaldırmak için ikinci bir aşı yapıldığını belirtti. UMC’den yapılan açıklamada, “Sosyal medyada, salı günü aşı yapılan 5 sıhhat çalışanından birinin tam doz aşı almadığını argüman eden çok sayıda yorumun akabinde, çalışanın tam olarak aşılanmadığına dair kuşkuları ortadan kaldırmak ve aşılama sürecine olan itimadı daha da güçlendirmek istiyoruz” tabirlerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.