Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Hüseyin Çimşir: Birtakım oyuncularla yolları ayırmak durumundayız

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


“4 maçtır mağlup oluyoruz, daha gol atamadık” diyerek kelamlarına başlayan Hüseyin Çimşir, “Yediğimiz goller var. Maç itibariyle, 60 dakika alanda Beşiktaş’a durum vermedik. Bulduğumuz durumlar var. Penaltıdan sonra yaz ile kış üzere oluyor. Bir anda her şey bilakis dönüyor. Bazen ruhsal oluyor. Golden sonra oyunda kopmalar oluyor. Bu düzeyde bunlar olmaması gerek” dedi.

Radikal tedbirler alacaklarını kaydeden Çimşir, “Burası Muhteşem Lig. Kimilerinin aynada kendine bakması lazım. Denizli maçı itibariyle kimi oyuncularla yolları ayırmak durumundayız. Ortada bir çaba var. Emek var, uğraş var lakin kaprisleri nedeniyle kimileri farklı bakıyorsa onları ortamızdan ayıklayacağız. Bu kente kulübe aidiyet duygusu olan oyuncularla devam edeceğiz. Belki biraz ağır oluyor lakin oyuncuların şapkayı önüne koymaları gerekiyor. Bu işin oynayıp oynamamakla ilgisi yok. Sahadakinin de yedek bekleyenlerin de hazır olmaları ve ekibe katkı vermeleri gerekiyor” sözlerini kullandı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Radikal kararlar almaları gerektiğini kaydeden BB Erzurumspor Teknik Yöneticisi Hüseyin Çimşir, “Böyle olmaz, bu türlü gitmez. Mümkün değil. Şayet kendisi bedenen burada ruhen değilse kaç taneyse onlarla yolları ayırmamız lazım. Bu dönem başında 1 ve 3. haftada kazanmışız. Sonrasında sorun var. Herkes üzerine düşeni yapacak. Burada teknik yönetici, lider değişmiş fakat birtakım yerlerde oyuncular şapkayı önüne koyacaklar. 60 dakika ortaya koydukları uğraştan ötürü oyuncuları tebrik ediyorum. Fakat daha sonrasında bu kadar kolay teslim olamaz. Korner atarken gol yiyoruz. ‘Ben atayım’ dersen olmaz. Oynayan da, giren de, bekleyen de tıpkı histe olanlarla devam etmek gerek. 10 mu, 11 mi, 15 mi onlarla yola devam edeceğiz. Bu tedbirleri alacak olan benim. Yarın itibariyle kimi değişiklikleri yapmak zorundayız” diyerek kelamlarını noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.