DİREKSİYON BAŞINA GEÇENLER DİKKATLİ OLUN ⋆

DİREKSİYON BAŞINDA DİKKAT ! ! !

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Selam sevgili okurlarım,nasılsınız.Bence çok iyisiniz…Bugün sizlere yine yaşadığım şahit olduğum bir olayı anlatmak istiyorum.

Hepimiz genciz heyecanlıyız araba tutkumuz var bindikmi arabaya dip gaz yapıp gezmeyi seviyoruz.Ama o şekilde gezerken de insanlara nasıl zarar veriyoruz görmüyoruz bile.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Ben İzmitte oturuyorum,geçen gün trafikte araç kullanırken önümdeki genç arabayı o kadar zalim kullanıyordu ki yayaya yol vermesi gereken yerde hızını kontrol edemedi ve arabayı durdurmak ne kelime yavaşlatamadı bile.Tabiki olan oldu bir hanımefendiye çarptı hemen araçtan indim ambulansı aradım o sırada devriye atan trafik polis ekibi geldi.Hanımefendi’nin bacağı kanıyordu ama öyle bir kan yok yani,bacak kemiği deri üstünden gözüküyordu…

Ne oldu peki ? Sen hız yaptın da ne oldu.Kimse sana hız yapma demiyorki otobana çık mesela …

İşte o hanımefendi’nin ayagı belki düzelmeyek,belki topal kalacak…Sen peki çarptın hapise girebilirsin,seninde gençliğin elinden gidebilir.Değermiydi peki ! Hayır .

O yüzden sevgili okurlarım direksiyon başına geçen her kim olursa olsun öncelik yayalarındır , şehiriçi hız kurallarına uyulması ve dikkatli olunması için uyaralım.

Haz alıcaz diye birilerinin hayatı kaymasın,gelecegi sönmesin…

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

https://ertanhaber.com/

KAMU SPOTU: Dışarı çıkarken,tolu yerlerde dururken maske takmayı lütfen unutmayın,ellerinizi sık sık dezenfekte edin ve yıkayın.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Başa dön tuşu