"AYNAYA BAKMAMIZ VE ÖZ ELEŞTİRİYİ YAPMAMIZ LAZIM"
İlk yarının son saniyesinde penaltı golü yediklerini kaydeden Alfons Groenendijk, "Aynaya bakmamız ve öz eleştiriyi yapmamız lazım. Mağlubiyeti hak edecek neler yaptık diye? İyi başlayan bir takım vardı. 3 haftada 6 puan vardı. Vardığımız noktada 2 haftada yenilen bir takımdan bahsediyoruz. Futbol gül bahçelerinden oluşan bir spor dalı değildir, bazen dikenlere katlanmak gerekir. Öyle bir akşam yaşıyoruz. Antalyaspor büyük bir camia kulüp görevimizi herkes gibi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Sorunun ana nedenlerini araştırıp galibiyet serisi elde etmeyi ve özgüven sorunun aşmaya çalışıyoruz" diye konuştu.
KASIMPAŞA TEKNİK SORUMLUSU NECATİ ERKMEN: BU SICAK HAVAYA RAĞMEN KAZANDIKKazandıkları için futbolcularını tebrik eden Kasımpaşa Teknik Sorumlusu Necati Erkmen, "Kazandık. Bu sıcak ortamda bu mücadeleyi gösteren oyuncularımı tebrik ediyorum. Karşılaşmaya sıcak hava ve nem nedeniyle tutuk başladık. Karşılaşmanın ilk 10 dakikasının ardından oyunu dengeledik. Antalyaspor, bu ligin iyi ve saygı duyulacak ekiplerinden biri. İlk yarının sonunda penaltı golü ile öne geçtik ve ikinci yarı oyunu tamamen kontrol ettik. Pozisyonlara girip ikinci golü attık. Karşılaşma daha farklı bitebilirdi. Kazandık. Bu sıcak ortamda bu mücadeleyi gösteren oyuncularımı tebrik ediyorum. Her hafta üzerine koyarak devam ediyorlar" ifadelerini kullandı.