Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Akasya Durağı Tuğçe Kimdir? Zeynep Dörtkardeşler kimdir?

Alp Kırşan'ın eşi Zeynep Dörtkardeşler

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Alp Kırşan ile 2014 yılında hayatını birleştiren Zeynep Dörtkardeşler, evliliklerinin meyvesi olarak iki erkek çocuğuna sahip oldu. Daha önce ekranlarda Zeynep Dörtkardeşler, Akasya Durağı ve Dinle Sevgili isimli dizilerde boy göstermişti. İşte, Alp Kırşan’ın eşi Zeynep Dörtkardeşler hakkında bazı bilgiler

Zeynep Dörtkardeşler kimdir akasya durağı tuğçe kimdir
Zeynep Dörtkardeşler kimdir akasya durağı tuğçe kimdir

Alp Kırşan’ın eşi Zeynep Dörtkardeşler, 26 Ağustos 1989 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. Kız Meslek Lisesi’nin grafik alanından mezun olan Dörtkardeşler, Karşıyaka Spor Kulübü’nde 7 yıl voleybol oynadıktan sonra mankenlik yapmaya başladı. 2005 yılında Best Model of turkey yarışmasına katıldı ve ‘En iyi fizik’ seçildi. Daha sonra İzmir’den İstanbul’a taşındı. Oyuncu olarak yoluna devam etti ve çeşitli dizilerde rol aldı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Akasya Durağındaki canlandırdığı karakter ile tanınan Zeynep Dörtkardeşler son olarak Fox TV’deki Dinle Sevgili dizisinde Hande karakterini canlandırmıştır. Zeynep Dörtkardeşler 2012’de ise Umutsuz Ev Kadınları isimli dizide rol aldı. Dizi, aynı sokakta yaşadıkları yakın dostlarının intiharından sonra uzun süre bu olayın üzerine yoğunlaşan bir grup kadının yaşadıklarını anlatıyor.  Akasya Durağı Tuğçe kimdir?

Desperate Housewiwes’ın uyarlaması olan dizinin başrollerinde ise Evrim Solmaz, Bennu Yıldırımlar, Songül Öden, Ceyda Düvenci ve Özge Özder yer aldı. 2013’te ise Tv 8’e yayınlanmaya başlayan Sine 8 isimli programın sunuculuğunu üstlendi. 

Zeynep Dörtkardeşler, 26 Ağustos 1989 tarihinde İzmir Karşıyaka’da Ahmet ve Neşe çiftinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Babası Karşıyaka Spor Kulübü’nün alt yapısında yetişip A takımına kadar gelen eski futbolculardan, annesi ise bankacı imiş. Zeynep Dörtkardeşler, Kız Meslek Lisesi grafik tasarım mezunudur.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde okumaktadır. Akasya Durağı Tuğçe kimdir?

Karşıyaka Spor Kulübü’nde 7 yıl voleybol oynadıktan sonra mankenlik yapmaya başladı.Lise ikinci sınıftayken İzmir’de mankenliğe başladı. 2005 yılında Best Model of turkey yarışmasına katıldı ve ‘En iyi fizik’ seçildi. Daha sonra İzmir’den İstanbul’a taşındı. Uğurkan Erez ajansa bağlı olarak modellik yaptı. Oyuncu olarak yoluna devam etti ve çeşitli dizilerde rol aldı.

2011 – 2012 yılları arasında “Dinle Sevgili” adlı dizide Hande karakterini canlandırırken Cem Kılıç ve Selma Güneri ile birlikte oynamıştır. 2012 yılında “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde 2. Sezonda oynadı. 28 Aralık 2013 tarihinden beri tv8 ekranlarında her Cumartesi günü sinema dünyasına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan, beyazperdeye farklı bir gözle bakmamızı amaçlayan “SİNE 8” adlı programı sunmaya başladı. 27 Ekim 2014 tarihinde Alp Kırşan ile nişanlandı. 13 Aralık 2014 tarihinde Acun Ilıcalı’nın nikah şahitliğinde evlendiler. Akasya Durağı Tuğçe kimdir?

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Filmleri ve Dizileri :
2012 – Umutsuz Ev Kadınları – 2. Sezon (TV Dizisi)
2011 – 2012 – Dinle Sevgili (Hande) (TV Dizisi)
2010 – Maskeli Balo (TV Dizisi)
2008 – Akasya Durağı – 1. Sezon (Tuğçe Güneş) (TV Dizisi)
2007 – Kader (TV Dizisi)
2007 – Doktorlar 2. Sezon (Aslı) (TV Dizisi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.