Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Yere gömülü kabloları sökerken suçüstü yakalandılar

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


Bandırma İlçe Jandarma Komutanlığı/Merkez Jandarma Karakol Komutanlığı ve jandarmanın dedektifleri olan JASAT timleri, bir müddettir takip ettikleri 11 adet kabahat kaydı bulunan B.E., 17 kabahat kaydı bulunan L.B. ve 29 hata kaydı bulunan P.E isimli şahısların kullandıkları araçlar ile Bandırma İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan Çalışkanlar Mahallesi Ayyıldız Zirve mevkii istikametine gerçek gittiklerini tespit etti.
Merkez Jandarma Karakol Komutanlığı ve JASAT timiyle birlikte yapılan araştırma sonucunda kuşkulu şahısların telefon vericisinin bulunduğu alanda yere gömülü vaziyette bulunan kabloları söktükleri esnada suçüstü yakalandı.

Kuşkulu şahısların araçlarında ve bölgede yapılan aramada; 300 metre haberleşme nakil kablosu, 3 adet kerpeten, 1 adet balyoz, 1 adet kazma, 1 adet levye, 1 adet balta, 1 adet kablo kesme aleti ve 1 adet testere ele geçirildi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Kuşkulu L.B.’nin yapılan UYAP sorgusunda Bandırma 3’üncü Asliye Ceza Mahkemesi tarafından “Basit Yaralama” hatasından aranma kaydı bulunduğu tespit edilirken, şüphelilere sokağa çıkma yasağını ihlal etmeleri nedeniyle kişi başına 3 bin 180 lira olmak üzere toplamda 9 bin 540 TL. ve J. Trf. Timi tarafından 6 bin 181 TL idari para cezası uygulandı. Şahısların olay yerine geldikleri araçlar trafikten men edilerek Yed-i emin otoparkına teslim edilirken şüpheliler Cumhuriyet Savcısının talimatı ile isimli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.