Valorant Davet Etme Sorunu Çözümü

Valorant Davet Etme Sorunu Çözümü
Valorant Davet Etme Sorunu Çözümü

Valorant Arkadaş Davet Etme Sorunu

Oyun içerisinde sevdiğiniz arkadaşlarınızla ile birlikte oynayabilir ya da yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde oyun arkadaşlarınızı kaybetmeyerek onlara mesaj atarak onlarla iletişime geçebilirsiniz. Ama karşınıza valorant davet etme sorunu çıkabilir.

Valorant daha yeni yeni gelişen bir oyun olduğundan dolayı volarantta arkadaş davet etme sorunu gibi bazı özelliklerinde de sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunun çözümlerini sizler için yazdık.

Valorant Hile indir Valorant wall hack Valorant aim hack indir

Valorant Nedir?

İlk olarak Valorant oyunu nasıl bir oyun ondan bahsedelim. Oyunu kısaca özetlemek gerekirse %90 counter-strike % 100 overwatch şeklinde bir oyundur. Beşer kişilik iki takımdan oluşan oyunda bir taraf savunma olurken diğer taraf saldırı tarafında yer almaktadır. İki devre olarak oynanan oyun da 25 tur bulunmaktadır ve 13 turu kazanan taraf oyunda ulaştıkları zafer maçlarıyla 30 saniyelik satın alma zamanıyla başlamaktadır.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Game of Thrones'tan Daha Düzgün Final Yaptı: GGCorp'ta PUBG Squad, FIFA 19 2v2 ve Hearthstone Turnuvaları da Sonuçlandı!

Oyunda zırh, silah ve yeteneklerini alan taraf ‘Spike’ adı verilen hedef yerlerine yerleştirmeye çalışırken savunan tarafta buna engel olmaya çalışırlar. Oyunun formatı ve genel oyun mekaniği ağırlıklı olarak Counter- Strike’in izinden giden oyuna da oyuna da Overwatch biririnden farklı özellik katan karakterlerdir.

Oyuna Arkadaş Ekleme Özelliği

Bu oyun çevrim içi bir oyun olduğu için mücadele yapacağınız kişileri kaybetmemek için arkadaş ekleyerek arkadaşlık listenizde saklayabilirsiniz. Arkadaş isteği gönderdiğiniz kişide isteği kabul ederek birbirinizi oyunda kolayca bulabilirisiniz. Bu vesile ile kolaylıkla iletişime geçerek birlikte oyun oynayabilirsiniz. Peki Valornt arkadaş nasıl eklenir? Aşağıda sizlere arkadaş ekleme adımlarını yazacağım;

  • Valorant oyununu giriş yapalım
  • Sağ köşede yer alan 2 ikon arasında sol tarafta yer alan seçeneğe tıklayınız
  • Açılan pencereye arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişinin oyundaki takma ismini yazınız
  • Karşınıza gelecek oyuncu listesinde arkadaş eklemek istediğiniz oyuncunun yanında bulunan + sembolüne tıklayarak arkadaş ekleyebilirsiniz.
MERAK ETMİYOR MUSUN:  Battlefield 2042 fragmanı ve çıkış tarihi yayınlandı!

Valorant Davet Etme Sorunu Çözümü

Arkadaş ekleme sorunu oyun içinde birbirlerini kaybetmemek ve onlarda devamlı oyun oynamak isteyen kişilerin bu özelliği kullanamamalarına sebep olmaktadır. Oyuna yapılan son güncellemelerin ardından ortaya çıkan bu sorun oyuna gelecek yeni güncellemelerle yeniden düzeltileceği düşünülmektedir.

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat