Rocket League Series X / S ve PS5 İçin İyileştirmeler Alacak

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Geliştirici Psyonix, Rocket League’in Microsoft ve Sony’nin yeni nesil konsollarının piyasaya sürülmesiyle birlikte Xbox Series X / S ve PS5’te bazı iyileştirmeler yayınlanacağını açıkladı. Bu da oyuncuları oldukça memnun eden bir haber oldu.

Şirket tarafından yayınlanan bir blog yazısında Rocket League hem Xbox Series X / S hem de PS5’te “önemli ölçüde daha hızlı yükleme sürelerine ve gelişmiş bölünmüş ekran performansına” sahip olacağı belirtiliyor. Ek olarak, PS5’teki Rocket League, HDR ile 60 fps’de 4K çözünürlükte oynanabilecek. 

Her ne kadar yakın zamanda yayınlanmayacak olsa da Xbox Series X / S için ilerleyen dönemlerde yeni bir Rocket League özelliği çıkacak. Ancak bu güncelleme şu an için Sony PS5 için planlanan bir güncelleme değil.

2020’nin herangi bir döneinde Rocket League, Xbox Series X / S’de oyunu kalite veya performansa göre ayarlamanıza olanak tanıyan yeni bir Video Kalitesi ayarı alacak. Yukarıda belirtilen ayarlar kalite modu olacaktır. Bu arada, performans konusunda, Series S’deki Rocket League, HDR ile 120 fps’de 1344×756 çözünürlükte oynanabilecek. Series S’deki performans, Rocket League’i HDR ile 120 fps’de 2688×1512 çözünürlüğe yükseltir.

Rocket League, Xbox Series X / S, PS5, Xbox One, PS5, Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve PC için oynanabilir.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

%d blogcu bunu beğendi: