KOÇ BURCU

Koç burçları, zodyağın ilk burcu olup ateşli ve dürtüsel doğasıyla biliniyor. Mars tarafından yönetilen Koç bireyleri, genellikle risk almak konusunda tereddüt etmez. Heyecanı ve macerayı seven Koçlar, yeni ilişkilere hızla dalma eğiliminde olur. Cesaretleri, onları hızlı aşık olmanın belirtilerinden biri yapar.

ASLAN BURCU

Aslanlar, dikkat çekici kişilikleri ve romantizm yetenekleriyle tanınıyor. Güneş tarafından yönetilen Aslanlar, partnerlerinden ilgi ve hayranlık bekler. Sevdiklerine şefkat göstermeyi sever ve genellikle göz alıcı romantik jestlerle onları etkilemeye çalışır. Aslanlar hızlı aşık olur çünkü kalplerini ellerinde taşır ve duygularını rahatlıkla ifade etmekten çekinmez.

TERAZİ BURCU

Aşkın ve güzelliğin gezegeni Venüs’ün yönettiği burçların umutsuz romantikleri Terazi burcudur. Teraziler, başkalarının yanında başarılı olan ve ilişkilerinde her zaman uyum ve denge arayan doğal büyüleyicilerdir. Mükemmel eşlerini bulma fikrine kapılan Teraziler, çabuk aşık olurlar. Bir ilişkinin yürümesi için çaba harcamaya isteklidirler ve buna değer olduğuna inandıkları birine bağlanmaktan korkmazlar.

BALIK BURCU

Rüya gibi su burcu olan Balık, derin empati ve şefkatiyle biliniyor. Hayal gücü ve maneviyat gezegeni Neptün tarafından yönetilen Balıklar, genellikle kalplerini kollarında taşıyan son derece hassas ve sezgisel varlıklar. Onlar, sevginin gücüne inanır ve ruhlarına dokunan birine hemen aşık olan doğal romantikler. Balıklar, başkalarındaki en iyiyi görür ve anlamlı bir bağ kurmaya istekli olurlar.

BURÇLAR AŞK HAYATINI NASIL ETKİLER

Burçlar, aşk hayatını farklı şekillerde etkileyebilir ve her burcun tipik özellikleri, aşk ilişkilerinde nasıl davrandıklarını belirler. İşte bazı burçların aşkla ilişkilendirilen özellikleri...

Koç burçları aşkı bir macera olarak görür. İlişkilerinde derin bir bağ geliştirmesi zaman alır. Koç burçları cesur ve kendine güvenen birine aşık olur.

Boğalar, iç ve dış güzellikleri olan biriyle tanışmak ister. Aşktan bahsetmeyi, romantik sözleri duymayı ve hediye alıp vermeyi severler.

İkizler zekasını harekete geçiren insanlara aşık olur

Yengeçler güven verir ve duygusal olarak bağ kurmayı önemser. Aşkta güvenli bir liman arar.

Aslanlar sizi mutlu eder ve ilgi gösterir. Onlar için aşkta büyük jestler önemli.

Başaklar rutin ve düzenli bir ilişki ister. Pratik ve gerçekçi yaklaşımlarıyla biliniyorlar.

Teraziler uyum ve denge arar. İdeal eşleri, büyük hayalleri olan ve kendi benlik duygusunu öne çıkaran kişiler.

Akrepler tutkulu ve derin duygulara sahiptir. Aşkta yoğun bir şekilde bağlanırlar.

Yaylar maceracı ve dünyayı dolaşmayı sever. Onlar için özgürlük önemli.

Oğlaklar güvenilir ve sadık. İlişkilerinde sabır ve zaman harcarlar.

Kovalar bağımsız ve özgünlüğe değer verir. Aşkta arkadaşlık ve entelektüel bağ önemli.

Balıklar derin empatiye sahip ve maneviyatı önemser.

Editör: TUNAHAN ERTAN