Michael Jackson gerçekten öldü mü ? ⋆ Ölmediğini kanıtlayan 5 teori

Michael Jackson gerçekten ölmedi mi? Michael Jackson’un ölmediğini kanıtlayan 5 teori

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Michael Jackson, 25 Haziran 2009’da hayatını kaybetmişti. Ancak ölümü daima şaibe olarak kaldı. Dünyada Michael Jackson’ın ölmediğine dair teoriler üretilmeye devam ediyor…

1- KIZI PARIS JACKSON’IN PAYLAŞTIĞI BU FOTOĞRAF ÇOK KONUŞULMUŞTU

Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson’ın fotoğrafları teoriye inananlar tarafından didik didik edilmiş ve sonuç herkesi şaşırtmıştı. Çünkü bu fotoğrafta Michael Jackson olduğu iddia ediliyordu.

2- Müthiş benzerlik

Geçen günlerde yayınlanan bu fotoğraf ise komplo teorisyenlerinin iddialarını daha çok coşturdu. Fotoğrafın gerçek olup olmadığı ise bilinmiyor. Tek bilinen şey fotoğraftaki kişinin ayan beyan bir şekilde Michael Jackson’a çok benzediği.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

3- Sesi inanılmaz benziyor yüzü de estetikli bir Michael Jackson’u andırıyor

Geçtiğimiz yıl bu fotoğraf gündeme çığ gibi düşmüştü, videoyu çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden bulmak mümkündü ancak ulaşması güç oldu. Bu fotoğrafta gördüğünüz adam bizzat Michael Jackson ile aynı sese ve mimiklere sahip. Ancak yüzü o kadar değişik ki sanki bir yüz ameliyatı geçirmiş bir Michael Jackson’u andırıyor.

4- Michael Jackson’a çok benzeyen bu kişi sanki Michael jackson gibi insanları konserine davet etti

Efsane şarkıcı Michael Jackson’ın hayranları, Jackson’a inanılmaz derecede benzeyen Sergio Corte’ye DNA yaptırması konusunda baskı yapıyor. Çok sayıda kullanıcı Michael Jackson’ın ölmediğini ve Sergio Cortes kimliği ile yaşamaya devam ettiğini öne sürdü.

5- Michael Jackson’u taşıyan ambulans helikopterden birileri kaçırdı iddiası da gerçek olabilir

Bir diğer teoride michael jacksonun illumunati tarafından kaçırılmış olmasıdır ancak bu bilgilerin doğruluğu ya da gerçekliği kesin değil. Michael Jackson resmi verilere göre öldü arkadaşlar. Sağlıcakla kalın.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Başa dön tuşu