Kumarhane işletmecisi Halil Falyalı'nın suikastında 50 boş kovan! Kumarhane işletmecisi Halil Falyalı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde uğradığı silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Saldırının ardından olay yerinin ilk görüntüleri çıkarken, saldırı bölgesinde de 50'den fazla boş kovan bulundu. Ayrıca otomatik silahlı saldırganların adadan sürat teknesi ile kaçtığı ifade edildi.

Kumarhane işletmecisi Halil Falyalı'nın suikastında 50 boş kovan!
Kumarhane işletmecisi Halil Falyalı'nın suikastında 50 boş kovan!

Sedat Peker'in videolarında adının sık sık geçtiği kumarhane işletmecisi Halil Falyalı ve şoförü, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) evinin önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

OLAY YERİNDE ÇOK SAYIDA KOVAN BULUNDU

Olayın ardından suikastın işlendiği bölge görüntülendi. Olay yerini inceleyen polis ekipleri bölgede 50'den fazla kovan buldu. Polis ekiplerinin olay yerindeki incelemeleri sürerken yetkililerden ise henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

KAMERAYA YAKALANDILAR

Öte yandan Falyalı'yı otomatik silahlarla tarayan saldırganların adadan sürat teknesi ile ayrıldığı öne sürüldü. Ayrıca Falyalı'yı öldüren suikast timi de MOBESE kameralarına yakalandı.

Sizin için: Korkunç olay: 17 yaşındaki eşinin kafasını kesip sokakta gezdirdi

Editör: TUNAHAN ERTAN