Kadir İnanır’dan Kötü Haber, Yoğun Bakıma Alındı Felç Riski Sürüyor

Muğla’nın Ortaca ilçesinde aniden rahatsızlanan ünlü sanatçı Kadir İnanır, Denizli’deki Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedaviye alındı. Sanatçının kardeşi Levent İnanır, Habertürk’e yaptığı açıklamada tedavisi normal odada devam eden Kadir İnanır’ın rahatsızlığı beyinle ilgili olmadığını belirtti. Levent İnanır, “Daha önce beyninde pıhtı atması gibi bir durumun olduğu sanıldı ama öyle değil. Pıhtı ameliyat olan gözünde oluşmuş” dedi.

DHA’nın haberine göre Muğla’nın Ortaca ilçesinde aniden rahatsızlanan ünlü sanatçı Kadir İnanır, ambulansla Denizli´ye getirildi. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen İnanır, burada yoğun bakıma alındı.

Yapılan kontrolde, ünlü sanatçının beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı belirlenirken, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Vücudunun yüzde 80 felç riski taşıdığı bildirilen İnanır´ın bir süre yoğun bakımda takip edileceği, duruma göre ameliyat edileceği öğrenildi.

KARDEŞİ LEVENT İNANIR’DAN AÇIKLAMA

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Corona tedavisi gören İkbal Gürpınar’dan haber var

haberturk.com, Kadir İnanır’ın kardeşi Levent İnanır’a ulaştı. Levent İnanır’dan aldığımız bilgiye göre Kadir İnanır, yoğun bakımda değil. Tedavisi normal odada devam eden Kadir İnanır’ın rahatsızlığı beyinle ilgili değil. Kadir İnanır, bir ay önce gözünden ameliyat olmuştu. Söz konusu pıhtı beyninde değil, ameliyat olan gözünde meydana geldi. Bu nedenle hayati tehlikesi bulunmadığı gibi felç riski de bulunmadığını söyleyen Levent İnanır, “Daha önce beyninde pıhtı atması gibi bir durumun olduğu sanıldı ama öyle değil. Pıhtı ameliyat olan gözünde oluşmuş” dedi.

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat