Youtube Abone Satın Alma Sitesi

Kadem Lideri Gümrükçüoğlu AA’nın düzenlediği fotoğraf oylamasına katıldı

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR


Anadolu Ajansı’nın gözüyle 2020’ye damga vuran olaylara ilişkin fotoğraflar, 1 Aralık Salı gününden itibaren oylanmaya başlandı. Anadolu Ajansı’nın editörlerinin seçimleriyle oluşturulan üç kategorideki fotoğraflar, oylamaya sunuluyor. Oylama sonucunda, AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en değerli fotoğrafları ortasından üç kategoride “Yılın Fotoğrafları” seçilecek.

KADEM İdare Heyeti Lideri Gümrükçüoğlu’nun seçtiği fotoğraf, terör örgütü PKK tarafından çocukları kandırılarak dağa götürülen annelerin evlatlarına ulaşmak için başlattıkları destansı aksiyonu bahis ediniyor.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Hacire Ana’nın HDP Diyarbakır Vilayet Başkanlığı önünde başlattığı ve keyifli sonla biten aksiyonu, yüreği evlat hasretiyle yanan yüzlerce anneye yürek verdi. Hacire annenin oğluna kavuşmasının akabinde Diyarbakır HDP Vilayet Başkanlığı binası önünde evladını terör örgütünden kurtarmak isteyen annelerin sayısı artmaya başladı.

KADEM de birinci günlerden itibaren Diyarbakır annelerinin yanında, evlat nöbetindeki aileleri yalnız bırakmadı. Gerek bölgedeki temsilcilikleri vasıtasıyla gerek idare konseyi üyeleri ve idare heyeti lideri ile annelerle birebir görüşerek dayanaklarını peyderpey sürdürdü. Son evlat PKK’nın elinden kurtulana kadar, anneler evlatlarına kavuşana kadar da bu dayanak sürecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.