Milli futbol takımımızın Avusturya'yı yenerek çeyrek finale yükselmesinin ardından Eskişehir'de coşkulu kutlamalar sabaha kadar devam etti. Büyük zafer, şehirde adeta bir bayram havası estirdi.

Whatsapp Image 2024 07 03 At 16.18.12

ESKİŞEHİR YIKILDI

Gece saatlerinden itibaren sokaklara dökülen Eskişehirliler, ellerinde Türk bayraklarıyla zaferi kutladı. Şehir merkezi ve caddelerde toplanan kalabalık, meşaleler ve havai fişek gösterileri eşliğinde sevinç gösterilerinde bulundu. Araç konvoyları ile şehir turlarının yapıldığı kutlamalarda, millî takımın başarısı büyük bir coşkuyla karşılandı.

Whatsapp Image 2024 07 03 At 16.18.13 (1)

İNANCIMIZ TAM

Kutlamalara katılan Eskişehirliler, “Bu galibiyet bize büyük bir gurur ve sevinç yaşattı. Millî takımımızla gurur duyuyoruz. Çeyrek finalde de başarılı olacaklarına inancımız tam” şeklinde duygularını ifade ettiler.

Whatsapp Image 2024 07 03 At 16.18.13

Adalar Migros'ta yıkım başladı, "ESO Plaza" yapımına başlanacak Adalar Migros'ta yıkım başladı, "ESO Plaza" yapımına başlanacak

SABAHA KADAR

Sabahın ilk ışıklarına kadar süren kutlamalar, şehrin dört bir yanında coşkulu anlara sahne oldu. Eskişehir, millî takımımızın bu tarihi başarısını unutulmaz anılarla kutlamış oldu.

Editör: TUNAHAN ERTAN