Erkekler Kadınların Neresine Bakar? – Erkeklerin Kadınlarda En Çok Baktığı Bölgeler

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Erkekler kendisine çekici gelen kadınları süzerken, kadının vücudunda birçok bölgeye odaklanır. Peki, erkekler kadınların neresine bakar? Kadınların vücudunda erkeklerin dikkatini çeken bölgeler neresidir?

Sizinde eklemek istediğiniz varsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına fikirlerinizi yazın 🙂

Kadınlar erkeklerin ilgisini çekmek için birçok yönteme başvurur. Bu yöntemler sonuç vermediğinde kendisini mutsuz hisseder ancak durum aslında bu kadar karmaşık değildir. Erkeklerin kadınlarda baktığı bazı nokta atış yerler bulunmaktadır. Peki erkekler genel olarak kadınların neresine bakar? Erkeklerin kadınlarda baktığı yer neresidir? İşte, kadınlar için özellikle hazırladığımız “Erkekler kadınlarda en çok baktığı yer” içeriği…

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Erkeklerin Kadınlarda Baktığı Yerler;

1. Kadının Göğüsleri Ön Planda

Erkeklerin kadınlarda en çok baktığı yerlerin başında Göğüsler gelmektedir. Kadını kadın yapan ve kendisini gösteren en önemli ve en çekici bölge de göğüs bölgesidir. Bir erkek hoşlandığı kadınla karşılaştığında ilk olarak ister istemez göğüslere odaklanmaktadır. Bu onları takıntılı yapmaz. Sadece size çekici ve etkileyici bir kadın olduğunu hissettirir.

2. İlk Görsel Temas Gözler

Erkekler kadınları genel olarak bir süzdükten sonra en çok baktıkları diğer bir yer ise gözlerdir. İnsanlar genel olarak bir kişisinin gözlerine baktığında kendisinde bir kıpırtı hisseder. Eğer bu kıpırtı hissedilirse bu aşka doğru ilerler. Erkeklerin bir kadında en çok etkilendiği yerlerden bir tanesi olan gözler karşı cins için oldukça önemlidir.

3. Kalçalar Çok Önemli

Kadınları kadın yapan önemli özelliklerin başında yuvarlak hatlar gelmektedir. Kadınlarda bulunan yuvarlak hatlar erkeklerin oldukça dikkatini çeker. Nasıl göğüsler ilk bakılan yer olsa da kalçalar da en az göğüsler kadar etkilidir. Ancak bu bakış çok keskin değildir. Kalçalara bakmak için emin olun erkekler 50 takla atmaktadır.

4. Dolgun Dudaklar Sizi Ön Plana Çıkartır

Erkekler kadınlarda dolgun dudaklara hiçbir zaman karşı çıkamaz. Bu durum tabi ki tek başına bir etken değildir ancak emin olun ki kadınlarında dudaklarına bakıp etkilenmeyen erkek sayısı oldukça azdır.

5. Pürüzsüz Bacaklar Kusursuzluk Göstergesi

Vücudun tamamlayıcı bölgelerinden olan bacaklar erkekler için son derece önemlidir. Alımlı ve çekici görünen bacaklara karşı hiçbir erkek karşı duramaz. Bacaklar özellikle kalçalarla doğru orantılıdır. Tek başına kalçalar erkeklerin dikkatini çekse de pürüzsüz bacaklarla bir araya geldiğinde bu karşı durulamaz bir hale gelmektedir.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

6. Bakımlı Saçlar Olmazsa Olmaz

Dünya üzerinde hiçbir erkek yoktur ki kadınların saçlarına bakıp etkilenmesin. Birçok erkek karşı cinsine baktığında nasıl ki gözlere ve göğüslere bakarsa aynı zamanda saçlara da bakmaktadır. Erkeklerin en çok hoşuna giden ise kadınların saçlarının doğal olmasıdır.

7. Eller Çok Önemli

Kadınlar kendilerine erkeklerden daha çok bakmaktadır ve bunu vücudunun her bölgesine uygulamaktadır. Erkeklerin en çok dikkat ettiği yerlerin başında eller gelmektedir. Bir kadının elleri bakımlıysa her yeri bakımlıdır, güzeldi algısı erkeklerin genellemesine neden olmaktadır.

8. Küçük Ayrıntı Gibi Dursa da Dişler Olmazsa Olmaz

Yolda yürürken ya da bir yer de otururken nerede olursa olsun en çok dikkat çeken bölgelerin başında ağız yani diş gelmektedir. Karşınızdaki ile konuşurken ya da gülüşürken dişleriniz mutlaka bakımlı olmalıdır. Çünkü erkekler nasıl ki kadınların dudaklarını bakarsa aynı zamanda bu dişlere de odaklanmasında neden olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir