Duygu Köseoğlu şiddet mi görüyor? ⋆ Ünlü Twitch yayıncısı

Duygu Köseoğlu şiddet mi görüyor?

SAHİBİNDEN.COM İLANA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Yayınladığı Twitch videoları ile tanınan Duygu Köseoğlu, sosyal medyada, şiddet gördüğü iddiaları ile gündemde yer alıyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla uzun süredir küs olduğu babası ile barıştığı da anlaşılan Duygu Köseoğlu, şiddet gördüğü iddiaları hakkında avukatının gerekli açıklamayı yapacağını belirtti. Peki, Duygu Köseoğlu kimdir ve şiddet mi görüyor? İşte, o detaylar

Sosyal medyada takipçileri tarafından paylaşılan #Duyguiçinadaletistiyoruz ve #Kadınaşiddetehayır hashtagi ile gündemde yer alan Duygu Köseoğlu, eşi olduğu öne sürülen kişi tarafından tehdit edildiği iddiası nedeniyle pek çok kişinin desteğini aldı.

Boşanmış bir anne-babanın çocuğu olan Duygu Köseoğlu, 1994 yılında dünyaya geldi. Kandilli Kız Anadolu Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu Duygu Köseoğlu İstanbul doğumludur. Bilgisayar oyunlarının küçüklüğünden beri kaçış noktası olduğunu söyleyen Duygu Köseoğlu, şimdi de bilgisayar oynayarak Youtube da ve Twitch platformlarında yayınlar yapmaktadır.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Duygu Köseoğlu’nun İnstagram paylaşımı sonrasında tepkiler çığ gibi yağdı

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Başa dön tuşu