Corontina! İlk corona virüs filmi Türkiye'de çekildi ⋆ Corontina film detayları..

Corontina! İlk corona virüs filmi Türkiye’de çekildi

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs ile mücadelede salgın devam ederken, corona virüs hakkında tamamı ingilizce olan Can Sarcan tarafından yönetilen bir film çekildi. Ayşe Akın’ın başrol aldığı “Corontina” adlı film sonbaharda vizyona girecek.

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs ile mücadelede salgın devam ederken, corona virüs hakkında tamamı ingilizce olan yapımcılığı Bilal Kalyoncu tarafından üstlenen yönetmenliğini ise Can Sarcan’ın yaptığı “Corontina” isimli film çekimleri yaklaşık 3 hafta sürdü. Ayşe Akın‘ın başrolde oynadığı filmde çekimlerin bir kısmı sokağa çıkma yasağının uygulandığı günler içerisinde İstiklal Caddesi’nde yapıldı.

Can Sarcan’ın yönetmenliğini yaptığı ölümcül salgını anlatan “Corontina”, adlı film 1 milyon dolar ödüllü bir televizyon yarışmasına katılarak 8 kişinin öyküsü üzerinden beyazperdeye taşıyacak.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

“Corontina” Filmin Konusu

Tüm dünyada etkisini gösteren corona filmlerin bile baş yapıtında yer almayı başardı.Yapımcılığı Bilal Kalyoncu tarafından üstlenen yönetmenliğini ise Can Sarcan’ın yaptığı “Corontina” isimli filmin Senaryosunu Koray Yeltekin kaleme almıştır.Filmin konusu ise şöyle:Dünyanın dört bir yanından gelen 8 yarışmacı, dış dünyayla iletişimleri olmadan, kameralarla dolu bir evde 1 milyon dolarlık büyük ödül için kıyasıya bir yarışın içine girerler. Yaşadıkları olağandışı olaylar sonrasında yarışma evini terk etmek zorunda kalırlar ve dışarı çıktıklarına ise çok daha farklı bir dünya ile karşılaşacaklardır. Ayşe Akın’ın (Victoria Walker), hakikati öğrenmek ve hayatta kalma mücadelesi vermek için diğer yarışmacılarla birlikte büyük bir savaş vermeye başlarlar. Yarışmacılar büyük ödülü kazanmak için savaş verirken bu yarış git gide hayatta kalma mücadelesine dönüşmektedir. Acaba bütün bu yaşananlar gerçek mi yoksa formatın bir parçası mıdır ?

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Başa dön tuşu