Çocukluğumuzun en güzel çizgi filmler ve şaşırtıcı sonları

Yayınlama: 02.07.2020
47
A+
A-

Çocukken sabah 7 ‘de kalkıp izlediğimiz ve hayranı olduğumuz bir çok çizgi filmler vardı. Hepimiz sonlarını merakla bekler ama bir türlü öğrenemezdik. Büyüdükçe öğrendik ki ilginç sonlarla bittiler. Belki de çocukken öğrenseydik psikolojimiz bozulabilirdi.

İnternet daha günümüzdeki halini almamış ve dijital video içeriklerine denk gelmek pek de mümkün değilken çocukluğumuzun en büyük eğlencesi televizyonun karşısına geçip çizgi film seyretmekti.

Keyifli vakitler geçirdiğimiz çocukluğumuzda izlediğimiz bu çizgi filmler genellikle toz pembe ilerleyip bizleri mutlu etsede ne yazık ki çizgi filmlerin sonu pekte beklediğimiz gibi değilmiş. Kimi çizgi filmlerin sonları psikolojimize zarar verebilecek konumdalarmış. birçok çizgi filmin sonu müstehcenlik, şiddet ve korku gibi içeriklere sahip olduğu için ülkemizde yayınlanmamış.

İşte keyif ve heyecan ile izlediğimiz hayranı olduğumuz o çizgi filmler ve şaşırtıcı finalleri..

Tom ve Jerry

Tom ve Jerry iki kızı sevmektedirler ancak kızlar ne Tom’a ne de Jerry’e yüz vermemektedir. Bunun üzerine Tom ve Jerry aşk acısı çekmeye başlarlar ve bir tren yoluna oturarak intihar ederler. Oysa ki en çok hayranı olduğumuz çizgi filmlerden biridir Tom ve Jerry.

Şeker Kız Candy

Şeker Kız Candy çizgi filminin sonu biraz daha karmaşıktır. Brezilya dizilerini andırmak ile beraber kötü sonla biten çizgi filmler arasındadır. Şeker Kız Candy’nin sevgilisi bir attan düşerek ölüyor bunun üzerine Şeker Kız Terry isimli bir karakter ile birlikte oluyor. Ancak Terry, Candy’i aldatarak başkasıyla evleniyor ve Candy de bu durum üzerine ölen sevgilisinin dayısıyla evleniyor.

  En iyi iptv uygulaması 2023

Cedric

Sürekli 8 yaşında olan sarışın çocuk Cedric, çizgi filmin sonunda 28 yaşına geliyor ve Chen ile arası bozuluyor. Chen ile arası bozulan Cedric, sarhoş olup Chen’in kapısına dayanıyor ve Chen’e tecavüz ediyor. Bir çocuk içeriğinden yetişkinlere yönelik senaryoya geçen Cedric’in senaristi ise diziyi “8 yaşındaysanız hayat çok güzel ama 28 yaşınıza geldiğinizde işler değişiyor” diyerek bitirmiş. Cedric’in final bölümü müstehcenlik ve olumsuz davranışlar içerdiğinden dolayı Türkiye dahil birçok ülkede yayınlanmamış.

Winnie The Pooh

Hep kötü sonla biten çizgi filmler ile hayal kırıklığı yaratmadan önce bir de mutlu son ile biten bir çizgi filmden bahsedelim. Winnie The Pooh çok sevdiğimiz bir çizgi filmdi ve sonunda Piglet veWinnie evleniyorlar ancak bu kadar mutlu edebilirdi. Mutlu Son.🙂

Bugs Bunny

Çok sevdiğimiz karakterlerden biri olan Bugs Bunny sevimli dişlek tavşanımız. Ne yazık ki artık Duffy Duck’a karşı sabrı tükeniyor ve katil oluyor. Çizgi filmin son bölümünde Bugs Bunny, Duffy Duck’ı parçalarına ayırarak göle atıyor. Ancak bu hazin son birçok ülkede çocukların psikolojisini etkilememek adına yayınlanmamış. İyi ki de yayımlanmamış sevimli tavşan ve ördeğimizin hazin sonu.

  Konuşanlar 118. Bölüm izle, Hasan Can Kaya

Johhny Bravo

Tüm çizgi film boyunca bakımlı bir erkek olan Johnny, en sonunda kızların kendisine ilgi göstermemesinden ve birdaha hiç göstermeyeceğinden yakınarak eşcinsel oluyor. Oysa ki sürekli kızlara havalar atar yakışıklılığı ile dikkat çekmeye çalışırdı. Yazık olmuş..

Sünger Bob

Sevilen çizgi filmin son bölümü ne yazık ki Sünger Bob’un hayatı ve kişiliği kadar renkli değil. Sünger Bob’un ilk yayın dönemindeki (2008 yılı) son bölümünde Yengeç Restoran’da yangın çıkıyor ve çıkan yangında Sünger Bob ile Patrick hayatını kaybediyor. Ancak bu final birçok ülkede gösterilmezken bu hikaye atlanarak Sünger Bob’un yeni bölümleri hala bazı ülkelerde Nickeledon kanalından yayınlanmaya devam ediyor. Gitti bizim çok sevdiğimiz Sünfer Bob’umuz..

Taş Devri

Sonu güzel biten bir çizgi film daha diyelim. Birbirine çok yakın olan iki ailenin çocukları hikayeyi mutlu son ile bitirmiş. Listedeki çizgi filmlere göre sonu daha fazla bilinen Taş Devri’nin son bölümünde Barny’nin oğlu Bambam ve Fred’in kızı çakıl evleniyor. Bu evliliğin sonucunda ikiz bebekleri oluyor.

Sylvester ve Tweety

Hikayelerimizin sonunu mutlu son ile kapatalım. “Bir kedi gördüm sanki” ile kalbimizde yer etmiş Tweety ve Sylvester’da güzel biten bir son ile kapatmış. Hikayenin sonunda Sylvester bir kabus görüyor ve uyandığında da Tweety’nin kaybolduğunu düşünüyor. Tweety’nin kaybolmasından endişe duyan Sylvester, Tweety’i bulduğunda ise öpüşüp barışıyorlar.

sağlık sitesi |-| nakliyat |-| youtube izlenme al |-| ideal kilo hesaplama |-| instagram beğeni hilesi |-| vozol likit |-| promosyon şapka |-| arastir.net |-| vds satın al |-| wordpress cache