Çinli baba 2 yaşındaki oğlunu 202 bin TL’ye sattı! Sebebi çileden çıkardı

Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Çin’de Se adlı bir babanın, boşandığı eşiyle arasındaki tartışmaya nokta koymak ve hayatını kolaylaştırmak için 2 yaşındaki oğlunu 202 bin TL’ye sattığı ortaya çıktı. Polis tarafından gözaltına alınan adamın eline geçen parayla tatile gidip, ülke turuna çıkmayı planladığı ifade edildi. Çinli baba oğlunu sattı

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR
Çinli baba oğlunu sattı
Çinli baba oğlunu sattı

Çin’de film senaryolarını aratmayan bir olay ortaya çıktı. Yerel medyanın haberine göre, ülkenin Zhejiang eyaletinde Se adındaki bir babanın boşandığı eşinden olan 2 yaşındaki oğlunu para karşılığı sattığı belirtildi.

ELİNE GEÇEN PARAYLA ÜLKE TURUNA ÇIKMAYI PLANLIYORMUŞ

Boşanmanın ardından oğlunun velayetini alan kişinin, eski eşiyle sürekli tartıştığı ve hayatını kolaylaştırmak için oğlunu satmaya karar verdiği ifade edildi. Çocuğun, 158 bin yuana (202 bin Türk Lirası) çocuksuz bir çifte satıldığı açıklandı. Polis tarafından gözaltına alınan adamın eline geçen parayla tatile gidip ülke turuna çıkmayı planladığı öğrenildi.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Soyadı Xie olarak açıklanan vicdansız babanın yeniden evlendiği ve mevcut eşiyle sürekli tartıştığı açıklanırken öz oğlunu yabancı bir aileye satmasının altında yatan sebeplerden birinin de bu olduğu yerel medyada yer alan haberlerden biri oldu.

Çinli baba oğlunu sattı
Çinli baba oğlunu sattı

OĞLUNU SÜREKLİ AKRABALARINA BIRAKIYORMUŞ

Boşanan çiftin iki çocuğu olduğu ve kız olan çocuklarının velayetini annenin, satılan oğlan çocuğunun velayetinin de babasında kaldığı açıklandı. Vicdansız babanın şehir dışında çalıştığı için oğlunu sürekli olarak akrabalarına bıraktığı, geçtiğimiz ay ise çocuğu alarak akrabalarına “Annesine götürüyorum” şeklinde açıklama yaptığı anlaşıldı.

Çocuğun annesini arayan akrabaları babasının oğlunu annesine götürmediğini anlayınca ve attıkları sayısız mesaja ve telefon aramalarına cevap alamayınca şüphelenerek polise haber verdikleri açıklandı. Çocuk halihazırda amcasına teslim edilirken hem babasının hem de annesinin ceza almasının söz konusu olduğu ifade edildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

ERTANHABER

Bu haber sizin için özeldir   Bebeği kaldırıp yere atan cani olayın Çin'de gerçekleştiği ortaya çıktı!
Bu Reklam Sadece Size Özel Fırsatlar İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu