Canı Sıkkın Sevgiliye Nasıl Davranmalıyız? Neşesini Nasıl Yerine Getiririz?

Canı Sıkkın Sevgiliye Nasıl Davranmalıyız? Neşesini Nasıl Yerine Getiririz? “Hayat her zaman mükemmel gidecek değil ya, sevgiliniz arada sırada huysuz davranışlarda bulunabilir. Bu durumda ona anlayışla yaklaşmalısınız.”

Kötü bir dönem geçiren sevgilinize yardımcı olmak istemenize rağmen, onun için ne yapabileceğinizi bir türlü kestiremiyorsunuz. Acaba neye ihtiyacı var? Candan bir sarılışa mı? Sevdiği kurabiyelere mi? Yoksa uzun bir sohbete mi? Aile terapisti Terence Real’e göre, kötü bir dönem geçiren erkeklerin çoğu, sorunlarından bahsetmek yerine, içlerine kapanmayı tercih eder. Bu durum eşlerini zor durumda bırakır, çünkü onlara nasıl davranmaları gerektiğini bir türlü kestiremez. İşte huysuzlaşan sevgilinizi anlayıp, onu huysuz ruh halinden çıkarmanın yolları…

İşyerinde mutsuzsa

Elindeki kumandayla kanallar arasında amaçsızca sörf yapmasından mı yoruldunuz? Yoksa ne yemek istediği sorusuna, “Fark etmez” diye cevap vermesine mi sinirlendiniz? Her iki durumda da sevgilinizin işyerinde kötü bir gün geçirdiğini gösterir. Bunun acısını sizden çıkarmasına sinirlenmekte haklısınız ama ona karşı anlayışlı davranmaktan başka çareniz yok. Durmadan, “Ne oldu? Moralin neden bozuk?” diye sormak yerine, istediğinde ona yardım etmeye hazır olduğunuzu belli edin. Çözüm sunmak yerine, ne yapmak istediğini sorarsanız daha memnun olacaktır.

Arkadaşı taşınıyorsa

Aşkınızın en yakın arkadaşı evleniyor ya da başka bir şehre taşınıyorsa, durum vahim demektir. Ya arkadaşını eskiden olduğu kadar sık göremezse? Ya ihtiyacı olduğunda onunla bir bira içmeye çıkamazsa? Sevgilinizin endişesi sebepsiz değil aslında çünkü, erkeklerin az sayıda ama son derece samimi dostları olur. Bu dostlar her şeylerinden haberdardır. Onların birini kaybedince, kendilerini kötü hissederler. Bu yüzden onu anlamaya çalışın.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Hamilelikte En Fazla Kaç Kilo Alınmalı? Hamile Kadınlar Nasıl Beslenmeli?

Hayatından memnun değilse

İşinden, saç stiline ve restorandaki servise kadar her şeyi kötü görüyor ve hiç durmadan şikayet ediyorsa, tipik bir somurtkanlık vakasıyla karşı karşıyasınız demektir. Büyük değişiklikler yapacak kadar cesur olmadığı için, küçük olayları takıntı haline getirir ve her şeye kusur bulmaya hazırdır. Sorunun ne olduğunu kendisi de bilmez, çünkü duygularını tam olarak tanımlayamaz. Sevgilinizin sorunu rutin olabilir. Birkaç soruda onu mutsuz eden sebepleri ortaya çıkarmaya çalışın. Durumun depresyon olduğuna inanıyor ise, onun bir uzmanla konuşmasını önerebilirsiniz.

SİZİN İÇİN: Kalıcı ve Mutlu ilişki için neler yapılmalı? Doğru kişi nasıl bulunur?

Kalbi kırıldıysa

Sıradan bir aşk tartışmasının sonunda güçlü sevgilinizin nazlı bir bebeğe dönüştüğünü mü fark ettiniz? Size sorun çıkarmasından bıktıysanız, bunu açık açık söylemelisiniz. Tartışırken, hangi davranışlarının sizi neden kızdırdığını açıklayın.

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Sezin Erbil paylaştı! İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali

Canı Sıkkın Sevgiliye Nasıl Davranmalıyız, Neşesini Nasıl Yerine Getiririz, üzgün sevgili nasıl neşelendirilir, morali bozuk sevgiliyi mutlu etmenin yolları, sevgiliyi sevindirmek için ne yapmalı, maç oynarken morali bozulan sevgiliye nasıl destek verilir, erkek sevgililer nasıl mutlu edilir, sevgiliye üzgünken ne hediye alınır, sevgili nasıl motive edilir, sevgiliyi mutlu etmenin yolları, sevgililer nasıl mutlu olur, kırgın sevgilinin gönlü nasıl alınır, sevgiliyle ara nasıl düzeltilir, kızlara üzgünken hangi mesajlar yazılır, erkeklere üzgünken nasıl mesajlar yazılır

MERAK ETMİYOR MUSUN:  Parka baskın! Maskeli 4 kişi, bankta oturan gençleri taradı

Başa dön tuşu
NEDEN HABER | - | DUMAN HABER | - | istanbul evden eve nakliyat