Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır
Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır

Merhaba sevgili okurlarım. Bugün sizlere aldatan kadın kendini nasıl ele verir, hangi davranışları sergiler bahsedeceğim. Ancak şunu da söylemeliyim ki şüpheyle yaklaştığınız her konu sizi gerçeğe bir adım yaklaştırır. E şimdi sizlere aldatan kadın nasıl anlaşılır bunlardan bahsedelim.

Aldatan kadınlar, genelde pek anlaşılmıyor. Daha doğrusu aldatan kadın psikolojisi ile erkek psikolojisi aynı olmuyor. Yani aslında kadınlar kendilerini ele veriyor fakat sinyalleri erkekler okuyamıyor ve yorumlayamıyor. Yine de açık ve net sinyaller de bulunuyor.ü

Aldatan Kadın Kendini Nasıl Ele Verir?

Sizin tanışmadığınız yeni arkadaşlar edindiyse ve onlarda gece kalıyorsa, sizi kendisini aldatmakla suçluyorsa, aşırı kıskançlık yapamaya başlamışsa, daha önce sizin davranışlarınızı beğenirken artık sizi sürekli eleştirmeye başlamışsa, öpmek ya da sarılmak gibi sevgi gösterilerinize cevap vermiyorsa eşiniz sizi aldatıyor demektir.

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Aldatan kadınlar genellikle erkeği suçlar, eleştirir, sürekli sorun çıkarmaya yönelik davranışlarda bulunur. Aldatan kadınların telefon görüşmeleri sıklaşır, cinsel eğilimleri ve cinsel konulara olan ilgisi-tavrı farklılaşır, agresif bir tavır sergilerler. Eğer telefon görüşmeleri çoğalan bir eşiniz varsa şüphelenmekte haklısınız demektir.

Beni Gerçekten Aldattı Mı?

Bu sorunun cevabını gerçekten almak istiyorsanız bir ilişki terapistinden randevu almanızı öneririm. Çünkü her insanın psikolojisi ve sergilediği davranışlar farklı olacağından sizin en iyi tanıdığınız eşinizi ve farklılaşan davranışlarını bir terapist yardımıyla ele alabilirsiniz.

Editör: TUNAHAN ERTAN