70 bin lira altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobiller – Kasım

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Kasım ayı itibari ile 70 bin TL altına alınabilecek bazı ikinci el araçları sizler için listeledik. (70 bin liranın altına alınabilecek otomobiller) İşte uygun fiyatlara alınacak otomobiller listesi Kasım 2020… Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgının dünyayı etkisi altına almasıyla ekonomilerin kapanmasının etkisiyle otomobil üretimleri ciddi oranlarda azaldı.

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Bilindiği üzere otomotivde gerçekleşen ÖTV zammından sonra, ikinci el araba fiyatları yine yükselişe geçmişti! Özel Tüketim Vergisi’nin artmasını fırsat bilen ikinci el araç sahipleri de fiyatları yükseltmek istedi. Otomobil almak isteyen vatandaşlar ise yeni fiyatları görünce, otomobil almaktan vazgeçiyor.

70 bin lira altına alınabilecek çok fazla model sayısı kalmadı. Ancak birkaç model de olsa 70 bin lira altına alınabilecek bazı modelleri sizler için derledik. Bayilerde yaşanan sıfır araç sıkıntısı otomobil piyasasında ikinci el aracın sıfır araç fiyatının üzerinde peynir ekmek gibi satılmasına neden oldu. Düşen kredi faizleri bu durumu destekleyen ana unsur olarak dikkat çekti. Araç fiyatlarındaki bu sert artışlar ulaşım amacı ile kullanılmanın yanında artık yatırım aracı olarak görülmeye başladı.

İşte 70 bin lira altına alınabilecek ikinci el otomobiller;

Peugeot 307 1.6 XR 2004

BU REKLAM SİZE ÖZEL YAYIMLANMAKTADIR

Km: +200 bin km

Fiyat: 69.500 TL

Opel Corsa 1.0 ECO Club 2004

Km: +125 bin km

Fiyat: 60.500 TL

Chevrolet Aveo 2011

Km: +160 bin km

Fiyat: 68.500 TL