Plesk Panel Trial Free Key
Plesk Panel Trial Free Key

Plesk panel 2022 güncel lisans arıyorsanız doğru adrestesiniz. Plesk Trial Lisans Otomatik Nasıl Alınır ? Bilindiği gibi plesk trial lisans modelini 3 domain ile kısıtlamıştır. Bundan dolayı artık normal lisansları paylaşımlı kullanmak gerekmektedir.  Otomatik trial lisans sunan otomasyonlarda güvenlirlik olarak riskler oluşturmaktadır ve panelinize reklamlar yükleyebilmektedir. Bu tür mağduriyetler yaşamamak ve plesk i sorunsuz kullanmak için güvenilir lisans yükleme metodunu anlatmamız gerektiğini uygun gördük. Aşağıda  iletilen adımları takip ederek güvenilir lisansı sunucunuza yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki kodu kopyalayarak bir XML uzantılı dosya oluşturunuz. Bunu isterseniz FTP alanınıza yükleyerek URL olarak  veya sunucunuzda bir dizine yükleyebilirsiniz. Ardından aşağıdaki komutları işletim sisteminize göre çalıştırarak işlem sağlayabilirsiniz.

Plesk Panel Trial Free Key

Plesk Panel Trial Free Key Ücretsiz Plesk Panel Lisans Anahtarı Sürekli Güncel 2022

Plesk Panel, hem Linux hem de Windows işletim sistemleri üzerinde çalıştırılabilmekte olan ve en çok kullanılan hosting kontrol panellerinden birisidir.

Plesk Panel bir kontrol panelinden beklediğiniz tüm imkanları sizlere sunmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz yukarıdaki lisans anahtarı sayesinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, Lisans Anahtarı bitiş anahtarından birgün önce otomatik olarak sisteme yansımaktadır plesk trial lisans anahtarınızı 15 günde bir bu sayfa üzerinden alabilirsiniz.


Hata Kodu : This license key is detected as terminated. No further actions with this license key are allowed (Error code: 2)

Not:Uzun süredir plesk tarafından güncelleme sonrası verilen trial keyler sadece tek cihaz için kullanılıyordu şuanda tekrar plesk trial lisansları aktif olarak çalışmaktadır web sitemiz üzerinden verilen keyleri kullanıp panellerinizi ücretsiz olarak lisanslayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler : 2022 Plesk Panel Trial Licence Key, Plesk Trial Key, Plesk Free Licence Key, Free Plesk Key, Plesk Lisans Key, Plesk Licence Key Free, Plesk Free Rial Licence, Plesk Lisans, Plesk Licence, Plesk Demo Key, Free Trial Plesk, Plesk Trial Lisans, Plesk Free Key

Sitemizden her zaman güncel deneme sürüm anahtarını alabilirsiniz. Lisans Kodu/Anahtarı 15 günde bir sitemizde yenilenmektedir. Bu kod ile Windows ya da Linux sisteminizde yeni kuracağınız ya da kullanım süresi dolmuş olan tüm Plesk Panelleri deneme sürümüne lisanslayabilirsiniz.

Plesk Panel Free Trial Lisans Kodu (05 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli)

A00Q10-PBWE10-YMTG10-45YR63-CQKD42
Editör: TUNAHAN ERTAN