Penisim içine kaçıyor
Penisim içine kaçıyor

Erkeklerin korkulu rüyası penis küçüklüğü hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Penisim içine kaçıyor diyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okumalısınız. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki penis önemli ve işlevsel bir organdır. Doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Penisin içine kaçması hakkında bilinmesi gereken hususlar var bunların temelinde aşırı kilo alımı ve vücut endeks boyu yatmaktadır. Vücut orantınız normalin üzerindeyse penisiniz içine kaçacaktır bu normal.

İdeal Penis Boyu

En ideal penis boyu 10-12 cm olarak kabul edilse de bu yaş ve ırka göre değişiklikler göstermektedir. Türkiye'de ideal penis boyu tartışılan bir konu olsa da ERTANHABER araştırmalarına göre bu uzunluk 14-16 cm arasında olmalıdır. Çünkü ilk defa ilişkiye giren bir kadını tatmin etmek ile sürekli ilişkiye giren bir kadını tatmin etmek arasında çok fark vardır.

Sizleri şu makalede aydınlatmak isteriz İdeal Penis Boyu kaç olmalıdır merak etmiyor musun.

İçine Kaçan Penis

Kan penisi sönük iken küçüktür kalktığında en az iki misli büyür. Et penisi sönük iken büyüktür erekte olduğunda da fazla büyümez, sertleşir. Penisin içine kaçması fazla kilon var ise olabilir, soğuk iklim ve havadan dolayı vücut ihtiyacı olmadığı bölgedeki kani başka yere yönlendirir. Vajinanın uzunluğu aşagı yukarı 13 cm'dir ve esnek yapıya sahiptir. Vajinanın giriş kısmından içeriye doğru aşağı yukarı ilk 5 cm de sinir vardır ve kadın tek o bölgede penisi hisseder. Kadınlar görsel olarak penisten hoşlanır ama seks için 10 cm uzunluğunda kesinlikle yeterlidir.

Gömük Penis Nedir

Penis bir cilt deri tabakasına sarılıdır. Genellikle deri, tüm penisin etrafında, skrotuma (testis torbası) doğru eşit olarak dağılır. Bununla birlikte, bazı çocuklar penisini düzensizce örten cilt ile doğarlar. Testise yaklaştıkça penis üzerinde daha az deri bulunmaktadır. Penis, karnın alt kısmındaki yağın içinde de gizlenebilir. Buna "gömük penis" denir.

Editör: TUNAHAN ERTAN