Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipleri
Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Kızların hoşlandığı vazgeçemediği erkek tipleri nasıldır sorusuna sizlerin huzurunda yanıt vereceğim. Elbette ki bu tiplemeler her insan için değişiklik gösterebilir. Kadınlar temelinde eğlenceli kızları güldüren sohbetini sıkılmadan edebileceği bir erkek ile sevgili olmak ister. Bunun en temelinde akıcı konuşmak ve net olmak önemlidir. Şimdi sizlere kadınların hoşlandığı erkek tipleri nasıl bahsedeceğim.

Kızların Hoşlandığı Erkek Tipleri

Şimdi sizlere bu erkeklerden bahsedeceğim ancak unutmayın ki karakterinizin dışına çıkmayın. Örneğin maço erkek olmak için çabalamayın neyseniz o olun. kızlar her zaman doğal erkeklerden hoşlanır. Kendinizi kızlar için değiştirmeyin ya da çabalamayın.

Kadınların hoşlandığı erkek tipleri şu şekildedir:

1. Maço Erkek

Bu erkekler her ne kadar yobaz gibi gözükse de, ağır başlı olmaları ve net olmaları kadınlar için güzel bir karakter. Maço erkek ne istediğini bilir ve söyler. Maço erkekler genellikle elinde tespih yakası açık bağrı kıllı bir tiplemedir. Genellikle doğu kültürünü kendine lanse etmiş kadınlar bu tiplemelerden oluşmaktadır. Bu erkeğin toplumsal veya cinsi bakımdan kadına egemen olduğu karakter yapısıdır. Eğer bir kadın benim erkeğim bana söz geçirecek diyorsa bu tiple meşgul olacak.

2. Kaslı Erkek

Başlıktan da anlaşıldığı gibi vücut yapısı orantılı bir şekilde kaslı olan erkekler bir adım öndeler. Bu erkek tipleri çok güçlüdür. Kadınlar kendini koruyabileceği iç güdüsüyle bu erkeklerden hoşlanırlar. Güçlü erkeklerin bir diğer özelliği ise seks hayatlarının daha verimli olmasıdır. Kadınlar tükenmeyen sağlıklı erkeklerden daha çok hoşlanırlar. Kadınların hoşlandığı erkek tipleri yazımızda bu maddeyi der sizlere anlatmış olduk.

3. Romantik Erkek

Kadınlar kendilerini mutlu eden ve aşk hayatını zirvede yaşatacağı erkeklerden hoşlanabilir. Kadınları mutlu etmek ve onları şımartmak istiyorsanız romantik erkek olabilirsiniz. Mesela sürprizlere açık olmalısınız. Bir kadına çiçek almak ona çikolata almak gibi eylemleri kaçırmayın. Onu bir yemekte dansa kaldırın ve dans edin. Biliyorum biraz size göre olmayabilir ama kadınlar bundan hoşlanıyor bunu da unutmayın.

4. Komik Erkek

Bu erkekler genelde yersiz şakalar yapmazlar. Altını çizmek istiyorum komik erkek demek gevşek erkek değildir. Komiklik yapmak için gevşeyen erkek zaten kızların sevmediği bir tiplemedir. Komik olmak demek o kadının karakterini analiz edip ona uygun espiriler yapmak demektir. Bütün kadınlar aynı şeye gülmez ya da her insan. Örneğin yemeğe çıktığınızda bir garsonun arkasından konuşarak onu güldürmeye çalışmayın. Kızların hoşlandığı erkek tipleri yazımızın sonuna gelmeden bu maddeyi de sizlere anlatmış olduk.

5. Güvenilir Erkek

Bu maddeyi şu şekilde özetlemek istiyorum. Bir erkeğin güvenilir olması kadınları baştan çıkarır. Mesela bir kızın ya da arkadaşınızın arkasından kötü konuşmayın. Eski sevgilinizi kötülemeyin ona güven verecek daha güzel şeyler söyleyin. Eski sevgiliniz hakkında konu açıldıysa "sevdim" deyin. İnsanlardan bahsederken isim kullanmayın. Ona asla yalan söylemeyin ve doğruları söyleyin. Açıklama yapmaktan kaçınmayın.

Kadınların hoşlandığı şeyler nelerdir

Kadınlar daha çok kendini seven, güvenilir, komik erkeklerden hoşlansa da esasında adam olmak yatar. Bir erkek küpe, piercing, tura yüzük gibi takılar takıyorsa bunlardan vazgeçmeli. Çünkü erkek adam takı takmaz ve anlaşılır olmalıdır. Erkeğin görüntüsü ilk izlenimi bir kıza karşı sade ve anlaşılır olmalıdır. Kadınların erkelerde ilk ve en çok baktıkları bölge yüz kısımları oluyor. Görünen kısımlarınıza da çok dövme yaptırmayın derim ben. Kız Tavlama Taktikleri yazımızda sizlere çok detaylı bilgi verdik okumanızı tavsiye ederim.

Kadınlar erkekte ilk neye bakar

Bir karşı cins ile tanıştınız ve onunla sohbet ediyorsunuz çok güzel. Bir kadın öncelikle sizin konuşma tarzınıza, yüzünüze, mimik hareketlerinize bakar. Vücudunuzda ise ilk popo bölgenize bakar çünkü "bu adamda beni sevecek göt var mı" diye. Şaka bir yana vücut yapınıza bakar. Giyiminize bakarak sizi analiz eder, kendisi ile uyumlu olup olmadığınızı anlamaya çalışır. Eğer bir kızla buluşmaya gittiyseniz telefon ekranınız masaya ters olmamalı ve çok bildirim almamalısınız.

Kadınlar erkeklerden ne ister

Çok şey istemezler aslında şu şekilde açıklamak daha doğru olacaktır. Kadınlar erkeklerden ne ister diye soracak olursanız onu koruyabileceğiniz bir karakterde olmanızı ister. Kadınlar kendini elbette ki koruyabilir ama hayatına alacağı kişi güvenilir olmalı ve onu her yerde savunabilmeli arkasından konuşmamalı. Bir erkek ortamında o kız kendinden güzel bahsedilebileceği erkeklerle olmak ister.

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kadınların çekici bulduğu erkekler oldukça iyidir. Maço erkek, kaslı erkek, romantik erkek, komik erkek, güvenilir erkek bu başlığın temelinde yatmaktadır. Bu maddeleri uzatmak ya da yaymak elimden gelirdi ancak ben en temel maddelerden bahsederek sizin de vaktinizi çalmak istemedim. Şunu unutmayın ki paralı erkek her zaman kaybeder. Paranız varsa başınıza bela olacaktır.

Editör: TUNAHAN ERTAN