Normal penis veya ideal penis 10 ile 18 cm arasıdır, tabi ki erekte iken. İki çeşit penis vardır, bir kan penisi ötekisi et penisi. Kan penisi sönük iken küçük olur erekte olduğunda da en az iki misli büyür. Et penisi sönük iken büyüktür erekte olduğunda da fazla büyümez, sertleşir. Kadınlar kaç santimden zevk alır

İdeal Penis Boyu Kaç olmalıdır

Penisin içine kaçması fazla kilon var ise olabilir, soğuk havadan dolayı vücut ihtiyacı olmadığı bölgedeki kani başka yere yönlendirir. Vajinanın uzunluğu aşağı yukarı 13 cm'dir ve esnek yapıya sahiptir. Vajinanın giriş kısmından içeriye doğru aşağı yukarı ilk 5 cm de sinir vardır ve kadın tek o bölgede penisi hisseder.

Ameliyatsız Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Yöntemi

Kadınlar görsel olarak penisten hoşlanır ama seks için 10 cm uzunluğunda kesinlikle yeterlidir. Kadının penisi iyi hissetmesi için uzunluğu değil kalınlığı önemlidir, ne kadar fazla kalın ise o kadar penisi hisseder ve zevk alır. Vajinanın giriş kısmının genişliği açıklığı aşağı yukarı 2,5 cm'dir. Buna göre vajinayı genişletmen için 3 cm ve yukarı penis kalınlığına ihtiyacın vardır (penis kalınlığı üsten bakış penisin bir kenarından bir kenara).

İdeal Penis Boyu Kaç olmalıdır
İdeal Penis Boyu Kaç olmalıdır

İdeal olanı 4 cm den yukarı olanıdır. İkinci ve en önemlisi işlevidir. Birde ön sevişme. Ne kadar fazla ön sevişme gerçekleşir ise o kadar fazla vajinaya kan pompalanır bu penisi daha iyi kavramasını ve iyi ıslanmasını sağlar. Kafanıza takmayın penisiniz normaldir. Ameliyat falan başka şeyler yaptırmayı en son düşünün çünkü eski halini bile özlersiniz. Çünkü penis zarar gördüğünde erekte olamazsın ve uzunluğunda faydası olmaz. Yine de bir üroloji uzmanına danışın.

Penis Küçülmesi Nedir Ve Neden Olur? | Penis Zamanla Küçülür mü?

Özetle şunları ifade edebiliriz. İdeal penis boyu 10-18 santimetre arasıdır ve 10 santimetre ile 18 santimetre arasında kadınsal olarak zevk farkı anlaşılmaz derecede azdır. Kalınlığı 2,5 cm olan penis ideal penistir. Normal penis boyu kaç olmalıdır

Kadınlar Cinsellikte Ne İster? Meğer Kadınlar Bundan Hoşlanıyormuş

Kadınlar kaç santimden zevk alır, İdeal Penis Boyu Kaç olmalıdır , Normal penis boyu kaç olmalıdır

Editör: TUNAHAN ERTAN