Benekli Ayhan kimdir sorusuna detaylıca yanıt verdik, Ankaragücü futbol takımına gönül vermiş 35-40 yaşlarında 3 çocuk babası takımını çok seven bir kişidir. Benekli Ayhan hakkında eğitim hayatıyla ilgili herhangi bir bulguya internette rastlanmamıştır. Aynı zamanda doğduğu yer ve doğum tarihini henüz internet üzerinden bilen kişi sayısı yoktur. Benekli Ayhan olarak bilinen Ankara'nın popüler ismi Ankara'da yaşamaktadır. 1980 doğumludur ve 41üyaşındadır.

Benekli Ayhan Kimdir? |  Benekli Ayhan MKE Ankaragücü
Benekli Ayhan Kimdir? | Benekli Ayhan MKE Ankaragücü

Sosyal medyadaüson dönemin fenomenlerinden olan ve 'Benekli Ayhan'üolarak bilinenüAyhan Koç"Bizim Türk milleti böyle hiçbir vasfı,ühiçbir özelliği olmayanüinsanları ünlü diye g*tlerini kaldırıyor, biri de benim"üdedi. Ankara'da servis şoförlüğüüyapan ve sıkı birüAnkaragücüütaraftarı olan 'Benekli Ayhan'ın Slot isimliüYoutubeükanalının kendisini konu alan videosundaki ifadeleri gündem oldu.

Benekli Ayhan Kimdir?

Youtube'da kanalı olan ve 370 bin abonesi bulunanüBenekli Ayhan'ın gerçek ismi "AyhanüKoç" 'tur. Aslen Sivaslı olanüAyhanüKoç'un İnstagram'da ise toplamda 280 bin takipçisi bulunmaktadır. Kendine özgü üslubu ile sosyal medyanın sevilen yüzü olmayı başaranüBenekli Ayhan'ın soyadı ise Koç'tur.üAyhanüKoç'un Instagram hesabında 130 binin üzerinde takipçisi bulunmaktadır.üAyhanüKoç'un aslen Sivaslı olduğu bilinmektedir ve kendisi Ankara'da yaşamaktadır.

Benekli Ayhan mesleği ne?

Mesleği şoförlük ve Ankaragücü takımında holigan vasfındadır. Yıllardır şoförlük yapmakta olan Ayhan şimdilerde youtube sosyal medya hesabına yoğunlaşmış ve gelirinin büyük kısmını buradan karşılıyor.

  • Benekli Ayhan Türk futboluna karşı sadece holigan rolünde. Bunların yanı sıra İnstagram hesabında 200.000'den fazla takipçisi mevcuttur.
  • "Ankara gücü takımı..." şeklinde besteleri mevcut. Bu şahıs kendi semtinde ve sosyal medya kitlesi tarafından sevilmektedir.
Editör: TUNAHAN ERTAN