Bakire değilim evleneceğim adamı nasıl kandırabilirim diyenler bu makaleyi okumalıdır. Öncelikle bu konu oldukça tepkilere yol açan bir konu. Çeşitli platformlarda bu soruyu soranlar linç yedi ancak kimse doğru cevabı vermedi. ERTANHABER olarak sizlere doğru cevabı vereceğiz. Bakire değilsiniz ve sevgilinizi kandırmak istiyorsanız haberin detaylarını okuyunuz.

Bakire değilim sevgilime söyleyemiyorum

Öncelikle bunu hoş karşılaması gerekmektedir. Geçmişinize saygı duyması sizi bu şekilde kabul etmesi gerekir. Sadece uçkur için düzen, huzur bozan birinden uzak durmalısınız. Gelişmiş toplumlarda bakirelik kavramı çok önemsenmez. Ancak biz gibi toplumlarda ne yazık ki boşanma sebebi haline bile gelebiliyor.

Bakire değilim evleneceğim adamı nasıl kandırabilirim?

Kandırmayı tercih etmek, düşünmek senin gururunu sarsmaz mı? Bence doğru söylemeyi tercih edin ya da deneyin. Nasıl bir beraberlik olursa olsun ister iş arkadaşı ister evlilik ister normal arkadaşlık olsun hiç birini yalan üzerine inşa etmeyin. Kendini kandırırsın sevgilini değil. Dürüst olanlar her daim kazanırlar. Sahtekarlar asla kazanamazlar. Bunu unutma, iyi günler.

Editör: TUNAHAN ERTAN