Penis büyültme yöntemleri, penis büyütme, ideal penis boyu Penisini büyütmek istiyorsan, Penis nasıl büyütülür o bölgeye kan akışını tetikleyip geçici olarak tamamen sertleşmesine yardımcı olabilecek bazı bitkiler var. Penisin uzunluğunu ve genişliğini arttıracak daha kalıcı doğal çözümler arasında beslenmeyle ilgili değişiklikler yapmak, daha çok egzersiz yapmak ve karın bölgenden kilo vermek bulunuyor. Cerrahi müdahalelerden daha kolay ve daha güvenli, değil mi? İlaç kullanmadan ya da ameliyat olmadan penisini nasıl daha büyük yapabileceğin hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için ilk adımı oku. Penis nasıl büyütülür

Penis geliştiren aletler,penis boyu,penisim küçük,penis nasıl büyütülür,penis nasıl büyültülür, penis büyültmek, penis boyu ideal, ideal penis boyu kaç santimetre
Penis geliştiren aletler,penis boyu,penisim küçük,penis nasıl büyütülür,penis nasıl büyültülür, penis büyültmek, penis boyu ideal, ideal penis boyu kaç santimetre

Penise Giden Kan Akışını Arttırmak için Bitkileri Kullanmak

Kadınların sormaya utandığı cinsellik soruları ve cevapları

Ginsengi dene. Kırmızı Kore ginsenginin, içindeki doğal bileşen olan ginsenosit sayesinde sinir sistemini güçlendirdiği söylenir. Ginsengin penisi büyüttüğüne dair kesin bilimsel kanıt olmasa da Güney Kore’de bir araştırmanın parçası olarak ginseng özü tabletleri kullanan erkekler, bu takviyeleri birkaç hafta kullandıktan sonra daha iyi bir cinsel performans göstermişlerdir. Penis nasıl büyültülür

 • Ginseng birtakım ilaçlarla ters etkileşime girer ve bazı kanserlere yakalanan, kalp hastalığı olan, uykusuzluk sorunu ve başka sorunları olan insanlar üzerinde olumsuz yan etkileri olabilir. Düzenli olarak ginkgo kullanmaya başlamadan önce mutlaka doktorunla görüş.
 • Ginseng takviyeleri kullanmayı düşünüyorsan, üstünde "Kore ginseng kökü” yazan takviyelerden al ve günde 500 mg kullan.
 • Bitkisel takviyeler Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenmediği için, bunları kullanmanın her zaman bir riski var. Mutlaka bilinen bir markanın takviyelerini satın al ve asla tavsiye edilen dozdan fazlasını kullanma.

Ginkgo biloba kullan.üBu bitki çoğunlukla hafızayı güçlendirmek için kullanılır ama kan dolaşımına da faydalıdır ve penise giden kan akışını arttırabilir. California Üniversitesinde yürütülen bir araştırmaya göre, ginkgo en çok cinsel işlev bozukluğuna yol açabilen antidepresanları kullanan erkeklere yardımcı olmakta etkili. Başka bir çalışmaya göreyse gingkonun hiçbir etkisi yok. Bilimsel veriler kesin değil ama ginkgo hafızayı güçlendirdiği ve nispeten çok az yan etkisi olduğu için denemeye değer.

 • Ginkgo, çay olarak ya da kapsül şeklinde takviye olarak tüketilebilir. Bitkinin her iki hali de sağlık ürünü satan mağazalarda bulunuyor.
 • Eğer geçmişte nöbet geçirdiysen ya da kan seyreltici ilaç alıyorsan ginkgo takviyesi kullanma. Bu takviyeyi kullanmanın senin için güvenli olduğundan emin olmak için doktorunla konuş. Penis nasıl büyültülür

Maca takviyeleri kullanımını araştır. Bu toz, afrodizyak olmasıyla Penis nasıl büyütülür ünlüdür. Enerjiyi arttırıp erkeklerin ereksiyonunu devam ettirmelerine yardımcı olduğu söylenen macamid ve macaen fotokimyasallarını içerir. Bu madde üzerine hiç kesin bilimsel araştırma yürütülmediği için, ihtiyatlı olmakta fayda var. Bu takviyeyi günlük rutinine dahil etmeden önce mutlaka doktoruna danış.

L-arginin almayı düşün.üBu, kan akışının artmasını sağlayarak ereksiyon sırasında penisin daha fazla büyümesine yardımcı olan bir aminoasittir. Tel Aviv Üniversitesinde yürütülen bir çalışma, bazı 6 hafta bu takviyeyi kullandıktan sonra bazı erkeklerin durumlarında iyileşme yaşadıklarını gösterdi. Takviye, doğal gıda dükkânlarında bulunuyor ve tavsiye edilen doz, günde üç kez 1 gram.

 • Eğer kalbin için nitrogliserin kullanıyorsan bu takviyeyi kullanmamalısın çünkü tansiyonun düşmesine neden olabilir. L-arginin almanı tavsiye edip etmeyeceği konusunda doktorunla konuş.

Karpuz ye. Karpuz bir şifalı ot değil ama arginine benzer bir şekilde, ereksiyon süresini ve ereksiyon halindeki penisin boyutunu arttırmaya yardımcı olabilecek özellikleri var. Karpuz, arginine dönüştürülen ve kan damarlarının genişlemesine yol açan sitrülin adında bir aminoasit içerir. Karpuzun sitrülin içermesi nispeten yeni bir bulgu, o yüzden bunun ne kadar işe yaradığına ya da faydalarını görmek için ne kadar karpuz yemen gerektiğine dair hiçbir çalışma yok. Öte yandan, erkek sağlığı söz konusu olduğunda karpuz süper bir yiyecek olarak düşünüldüğünden mevsiminde bol bol yemekle hata etmiş olmazsın. Penis nasıl büyültülür Penis nasıl büyütülür.

Kadınlar ne ister: Bir kadının sizden beklediği 10 şey

Penis Boyutu Arttıracak Doğal Çözümler Denemek

 1. Sigarayı bırak. Penisin ister inik ister erekte olsun, boyutu, içerdiği kan miktarına bağlıdır. Tütün ürünleri kullanmak, vücudun atardamarlarının daralmasına yol açar, bu da penise giden kan miktarını azaltır. Sigara içersen penisinin maksimum büyüklüğe erişmesini engellersin.
 2. Düzenli olarak egzersiz yap. Vücudunu hareket ettirmek, penisine kan taşıyan atardamarları güçlendirerek dolaşım sağlığını iyileştirir. Hiç egzersiz yapmıyorsan penisin tam potansiyeline erişmiyor olabilir. İster yüz, ister yürü, hafif tempolu koş ya da bisiklete bin ama günde yarım saat egzersiz yapmayı hedefle. Bütün egzersiz türleri, penisine giden kan miktarını arttırmaya yardımcı olur.Ancak penisine egzersiz yaptırıp büyütmenin bir yolu yok. Penis, egzersizle kütlesi artmayan düz kaslardan oluşmuştur.
 3. Pelvik tabanına egzersiz yaptır. Egzersizle penisini büyütemezsin ama pelvik tabanını güçlendirirsen vücudun, penisindeki kanı orada daha iyi tutacaktır. Pelvik taban, ereksiyon sırasında kanın penisten çekilmesini engelleyen damara baskı yapar. Pelvik tabanını Kegel egzersizleriyle güçlendirebilirsin. İngiltere’de yapılan bir deney, Kegel egzersizleri yapan erkeklerin cinsel performansının, yaşam tarzıyla ilgili diğer değişiklikleri yapıp Kegel egzersizleri yapmayanlara göre daha iyi olduğunu gösterdi.Pelvik tabanını, idrar akışını durdurmak için kullandığın aynı kası sıkarak bul. Penis nasıl büyültülür
 4. Bu kası 8 kez sıkıp bırak. Dinlendikten sonra bunu 8 kez daha yap ve 3 ya da 4 set yapana kadar tekrarla.
 5. En iyi sonuçlar için bu egzersizleri günde bir kez yap.
 6. Penis geliştiren aletleri dene. Penisinin büyümesine ve cinsel ilişkiye girebileceğin kadar uzun süre büyük kalmasına yardımcı olmaları için kullanabileceğin, müdahale gerektirmeyen birkaç basit alet var. Eğer amacın ilaç ya da cerrahi müdahale olmadan daha büyük ve daha sert bir ereksiyon yaşamaksa bu aletlerden birini dene:Penis halkası. Bu, ereksiyon sırasında kanı peniste hapsederek çalışır. Penisin geçici olarak daha büyük ve daha sert olur.
 7. Penis pompası. Bu, penisin etrafına oturan vakumlu bir alettir. El pompasını çalıştırınca kanı penisine çeker ve geçici olarak sertliğini korur.

NOT: Hiçbir hap ya da ilaç penis boyutunu büyütmez. Penis boyutunu büyüttüğünü iddia eden ilaçlardan ilaç satanlardan uzak durun!

Anahtar Kelimeler: Penis nasıl büyültülür, Penis geliştiren aletler,penis boyu,penisim küçük,penis nasıl büyütülür,penis nasıl büyültülür, penis büyültmek, penis boyu ideal, ideal penis boyu kaç santimetre, Penis nasıl büyütülür

Editör: TUNAHAN ERTAN